„Bild” mocno o Krzysztofie Piątku. Polak rozczarował trenerów Herthy!

Zdaniem dziennikarzy niemieckiego "Bilda", Krzysztof Piątek rozczarowuje sztab trenerski Herthy Berlin w trakcie przygotowań do nowego sezonu. W żadnym ze sparingów za miejsce w składzie nie odpłacił się golem. Nie cichą doniesienia o jego ponownym transferze do Włoch.

Krzysztof Piątek od momentu, gdy przyblokował się strzelecko po kilku miesiącach pobytu w Milanie, nie może sobie znaleźć miejsca na piłkarskiej mapie Europy. Już na wstępie nie brakowało sceptyków czy kierunek niemiecki i akurat zespół Herthy Berlin będzie dla niego optymalnym wyborem. I choć Polak w klubie z niemieckiej stolicy grał, strzelił 5 goli w 16 spotkaniach, to dziś wydaje się, że władze klubu nie są z niego zadowolone. Dziennik „Bild” podaje, że Piątek ROZCZAROWAŁ latem. Gazeta określa go wręcz mianem jednego z największych zawodów okresu przygotowań. Hertha ma za sobą trzy sparingi, które reprezentant Polski rozpoczynał w podstawowym składzie, ale żadnego nie zakończył z golem na koncie.

„Bild” w gronie rozczarowań pre-seasonu wymienia Krzysztofa Piątka, Dodiego Lukebakio i Matheusa Cunhę. Gołym okiem widać więc z czym Hertha ma problem – z ofensywą.

Włoskie i niemieckie media nie są zgodne w temacie tego, czy Fiorentina – zainteresowana Krzysztofem Piątkiem – rzeczywiście złożyła berlinczykom ofertę jego transferu. Włosi twierdzą, że tak – że chodziło o wypożyczenie z obowiązkiem wykupu po roku, za kwotę rzędu 20 milionów euro. Niemcy nie potwierdzają, a cenę za napastnika szacują na około 25 milionów euro.

Przed wrześniowymi meczami reprezentacji Polski w Lidze Narodów, doszliśmy do punktu, w którym Robert Lewandowski odpoczyna po zasłużonym sukcesie, z kolei pozostali – Arkadiusz Milik i Krzysztof Piątek mają swoje problemy.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem