Niebywałe sceny! Gwiazda PSG wypchnęła Neymara ze zdjęcia z pucharem

Takich scen nie widzi się często. Neymar, największa gwiazda paryskiego zespołu nie wziął udziału w meczu o Superpuchar Francji, ale przyczynił się do mistrzostwa i wciąż jest zawodnikiem PSG. Na zdjęciu świętującego zespołu go jednak nie będzie - wypchnął go Kylian Mbappe!

I to nie jest żart, śmieszna sytuacja, w której jeden kolega z drużyny żartuje z drugiego. To nie jest pokazywanie palcami rogów za plecami znajomego, to nie jest dorysowanie mu wąsów na już wydrukowanym zdjęciu. To, co się stało po zwycięskim dla paryżan meczu Superpucharu Francji z Rennes, wygranego 2:1 po golach Mbappe i Angela di Marii, to nie były żarty.

To poważny sygnał, że Neymara w PSG już właściwie nie ma. Albo przynajmniej nie chcą go inni…

https://twitter.com/BStando/status/1157667054855626753

Trzeba przyznać młodemu gwiazdorowi, że miał jaja. Nie każdy zdecydowałby się na to, by fizycznie przeciwstawić się gwieździe największej, która równo dwa lata temu pobiła transferowy rekord wszech czasów w futbolu, przechodząc za 222 miliony euro z Barcelony do Paryża.

Oprócz jaj miał jednak również powody. Płacz Neymara na każdym kroku o odejściu, pomimo bajecznych zarobków i niespełnieniu oczekiwań przez niego samego w Lidze Mistrzów, wygląda żenująco. Zwłaszcza po cyrku, jaki odstawił jeszcze w Katalonii – zbijając cenę odstępnego wdawał się choćby w bójkę na treningu z Nelsonem Semedo i ostatecznie wszyscy w Barcelonie mieli go dość.

Teraz też przesadza. Spóźniając się na rozpoczęcie przygotowań do sezonu stwierdził między innymi w jednym z wywiadów, że jego najlepszym wspomnieniem z dotychczasowej kariery jest… największa klęska jego obecnego klubu. Mowa oczywiście o remontadzie Barcelony z PSG i słynnym 6:1 w rewanżowym meczu Ligi Mistrzów.

Mbappe odpychający Neymara wyraźnie dał znać, co o tym wszystkim myśli. Trudno o lepsze zilustrowanie zmiany warty w PSG. Choć wcześniej zlitował się nad stojącym z boku Neymarem pomocnik Marco Veratti, raczej nie zanosi się na długi dalszy pobyt Brazylijczyka w stolicy Francji…

https://twitter.com/eddie1991razo/status/1157649282083639297

Płacisz tylko 1/2 podatku
Polski Bukmacher Sp. z o. o. posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez MF. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.