Niebywałe sceny! Gwiazda PSG wypchnęła Neymara ze zdjęcia z pucharem

Takich scen nie widzi się często. Neymar, największa gwiazda paryskiego zespołu nie wziął udziału w meczu o Superpuchar Francji, ale przyczynił się do mistrzostwa i wciąż jest zawodnikiem PSG. Na zdjęciu świętującego zespołu go jednak nie będzie - wypchnął go Kylian Mbappe!

I to nie jest żart, śmieszna sytuacja, w której jeden kolega z drużyny żartuje z drugiego. To nie jest pokazywanie palcami rogów za plecami znajomego, to nie jest dorysowanie mu wąsów na już wydrukowanym zdjęciu. To, co się stało po zwycięskim dla paryżan meczu Superpucharu Francji z Rennes, wygranego 2:1 po golach Mbappe i Angela di Marii, to nie były żarty.

To poważny sygnał, że Neymara w PSG już właściwie nie ma. Albo przynajmniej nie chcą go inni…

Trzeba przyznać młodemu gwiazdorowi, że miał jaja. Nie każdy zdecydowałby się na to, by fizycznie przeciwstawić się gwieździe największej, która równo dwa lata temu pobiła transferowy rekord wszech czasów w futbolu, przechodząc za 222 miliony euro z Barcelony do Paryża.

Oprócz jaj miał jednak również powody. Płacz Neymara na każdym kroku o odejściu, pomimo bajecznych zarobków i niespełnieniu oczekiwań przez niego samego w Lidze Mistrzów, wygląda żenująco. Zwłaszcza po cyrku, jaki odstawił jeszcze w Katalonii – zbijając cenę odstępnego wdawał się choćby w bójkę na treningu z Nelsonem Semedo i ostatecznie wszyscy w Barcelonie mieli go dość.

Teraz też przesadza. Spóźniając się na rozpoczęcie przygotowań do sezonu stwierdził między innymi w jednym z wywiadów, że jego najlepszym wspomnieniem z dotychczasowej kariery jest… największa klęska jego obecnego klubu. Mowa oczywiście o remontadzie Barcelony z PSG i słynnym 6:1 w rewanżowym meczu Ligi Mistrzów.

Mbappe odpychający Neymara wyraźnie dał znać, co o tym wszystkim myśli. Trudno o lepsze zilustrowanie zmiany warty w PSG. Choć wcześniej zlitował się nad stojącym z boku Neymarem pomocnik Marco Veratti, raczej nie zanosi się na długi dalszy pobyt Brazylijczyka w stolicy Francji…

Bonus do 1500PLN na start
Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.