Nie ma straszniejszej nowiny… Świat futbolu śle wyrazy współczucia Luisowi Enrique

Były piłkarz, a następnie trener FC Barcelony w połowie czerwca, z poważnych powodów osobistych, zrezygnował z pełnienia funkcji selekcjonera reprezentacji Hiszpanii. W czwartkowy wieczór poinformował, że po trwającej pięć miesięcy walce z nowotworem złośliwym zmarła jego 9-letnia córka, Xana. Świat futbolu składa Hiszpanowi najszczersze wyrazy współczucia.

Gdy szkoleniowiec opuszczał nagle zgrupowanie kadry, rezygnując z dalszego prowadzenia drużyny, poinformowano tylko, że ma ku temu ważne powody osobiste. W opublikowanym wczoraj oświadczeniu Luis Enrique dziękował mediom i współpracownikom, że te zachowały dyskrecję, dzięki czemu choroba jego córki nie była przedmiotem publicznej dyskusji. W przesłanym oświadczeniu dziękował także personelom szpitali, w których przebywała Xana.

9-latka od pięciu miesięcy walczyła z kostniakomięsakiem – złośliwym nowotworem tkanki kostnej.

– W tym szczególnie bolesnym czasie całe nasze wsparcie kierujemy w stronę Luisa Enrique, jego żony i całej rodziny. Cała rodzina Barcelony jest dotknięta utratą Xany. Kondolencje i wyrazy współczucia – napisał prezes Barcelony Jose Mari Bartomeu.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem