Nie do wiary! W takim przebraniu piłkarz Zenitu odbierał medal za mistrzostwo!

Zenit St. Petersburg przypieczętował mistrzostwo Rosji w bezpośrednim starciu z drugim w tabeli ligowej Lokomotiwem Moskwa. Dla dwójki Polaków był to wyjątkowo gorzki wieczór, bowiem przegrali aż 1:6! Niecodzienne sceny rozgrywały się także w trakcie pomeczowej dekoracji.

Zenit St. Petersburg mistrzem Rosji trzeci rok z rzędu. Zespół, o którym parę miesięcy temu spekulowano w kontekście transferu Grzegorza Krychowiaka, rozprawił się z Lokomotiwem nad wyraz brutalnie. W 19. minucie strzelanie rozpoczął Artem Dziuba. Swój niefortunny udział w tej akcji miał również Maciej Rybus, który źle wyprowadził piłkę, Zenit założył pressing i po chwili było 1:0. Reprezentant Polski w tej samej akcji zderzył się jeszcze z Dziubą i musiał kilka kolejnych minut spędzić z medykami poza boiskiem.

https://twitter.com/premierliga_en/status/1388897305823227907?s=21

Zaledwie 30 minut gry później na tablicy wyników było już 5:0 dla Zenitu!

Klub Polaków odpowiedział jednym golem, ale po chwili znów został skarcony cudownym strzałem przez Malcoma.

6:1 – takim wynikiem zakończyło się całe spotkanie. Siedmiokrotnie mistrzowie Rosji mieli powody do świętowania, bowiem bezpośrednio po meczu zorganizowano im ceremonię dekoracji zwycięzców. Tu wszystkich zaszokował wspomniany strzelec dwóch goli – Artem Dziuba, który do odbioru medali wyszedł w całkowicie szalonym stroju.

Dziuba wystąpił przed rosyjskimi oficjelami jako „Deadpool”, słynny bohater Marvela. To trzeba zobaczyć!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem