Nicola Zalewski zmieni klub podczas zimowego okna transferowego?

Serwis Triveneto Goal donosi, że tej zimi Nicola Zalewski może zmienić klub. O wypożyczenie polskiego zawodnika ubiega się bowiem aż 5 klubów z Serie B.

Z racji małego doświadczenia i młodego wieku Nicola Zalewski nie może liczyć na wiele minut na boisku w koszulce AS Romy. José Mourinho nie daje Polakowi wielu szans na grę – w tym sezonie reprezentant Polski zagrał w czterech spotkaniach, jednak na murawie spędził… 13 minut. Rzymianie widzą w Zalewskim potencjał i nie chcą pozbywać się go na stałe, a jedynie wypożyczyć.

Zobacz również: Ralf Rangnick trenerem Manchesteru United, ale tylko do końca sezonu?

Do przeprowadzki polskiego pomocnika może dojść już zimą. Według serwisu Triveneto Goal jego usługami zainteresowanych jest aż pięć klubów z zaplecza włoskiej ekstraklasy. Wśród nich wymienia się między innymi Vicenza Calcio. Na przenosiny Polaka do Vicenzi naciska dyrektor sportowy klubu, Federico Balzarettiego. „Balza” ostatnie dwa lata spędził jako pracownik AS Romy i z bliska przyglądał się rozwojowi Zalewskiego.

Bonus do 1650 PLN na start
Polski Bukmacher Sp. z o. o. posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez MF. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.
Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem