Nicola Zalewski w reprezentacji Polski już na najbliższym zgrupowaniu?!

Według Tomasza Włodarczyka niebawem będziemy świadkami debiutu w reprezentacji Polski. Według dziennikarza meczyki.pl powołanie na najbliższe zgrupowanie może otrzymać Nicola Zalewski.

W ostatnim czasie o Nicoli Zalewskim mówi się bardzo dużo. 19-latek jest zawodnikiem Romy, w której zadebiutował już w zeszłym sezonie. Polak zaliczył już dwa występy w pierwszej drużynie – przeciwko Manchesterowi United (udział przy golu samobójczym Alexa Tellesa) oraz przeciwko Crotone (asysta). Nastolatek znalazł się również w gronie zawodników, których Jose Mourinho wytypował do przedsezonowych przygotowań. Pomocnik zanotował nawet trafienia w spotkaniach sparingowych z Montecatini oraz Triestiną.

Zobacz również: Oficjalnie: Donyell Malen zawodnikiem Borussii Dortmund!

Nazwisko Zalewskiego wymienia się w kontekście powołań na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski. Według Tomasza Włodarczyka z meczyki.pl Paulo Sousa oraz jego sztab obserwują zawodnika Romy i bardzo prawdopodobne, że otrzyma zaproszenie na wrześniowe spotkania. Przypomnijmy, że Zalewski ma podwójne obywatelstwo (włoskie i polskie), jednak sam piłkarz zadeklarował chęć gry w biało-czerwonej koszulce.

19-latek rozgrywał już spotkania w młodzieżowych reprezentacjach Polski – grał już w kadrach U-16, U-17, U-19 oraz U-20.

https://twitter.com/Wilku_ASR/status/1419359631705624584

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem