Nicola Zalewski pokazuje się Jose Mourinho!

Reprezentujący barwy AS Romy 19-latek Nicola Zalewski z dobrej strony prezentuje się nowemu trenerowi, Jose Mourinho. Zdobył drugą bramkę w okresie przygotowawczym. Tym razem decydującą o wyniku meczu z Triestiną.

Nicola Zalewski ma jak dotąd minimalne doświadczenie z występów w pierwszym zespole AS Romy, jednak gdy wchodził na plac, za każdym razem był bezpośrednio zamieszany w zdobycie bramki dla swojego zespołu. Od początku okresu przygotowawczego trenuje z pierwszą drużyną i można mieć ciche nadzieje, że dostanie szanse od Jose Mourinho. Jeszcze niedawno mówiło się wprawdzie, że może być częścią wymiany transferowej pomiędzy Romą a Sampdorią Genua, w celu pozyskania Mikela Damsgaarda, ale póki co temat się nie zmaterializował.

Zalewski pojawił się na boisku w drugiej połowie sparingu z Triestiną Calcio, a już cztery minuty później trafił do siatki. Przytomnie dobił piłkę sparowaną przez bramkarza.

Wcześniej 19-latek zapisał się na listę strzelców także w spotkaniu z IV-ligowym Montecatini, w którym Roma urządziła prawdziwą kanonadę. “Pięknie by było, gdyby dostał w tym sezonie szanse od José w Serie A. Albo niech go chociaż mądrze wypożyczą, bo potencjał ma ogromny” – skomentował na Twitterze ekspert od Serie A, Piotr Dumanowski.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem