Neymar gratuluje Messiemu po zdobyciu pucharu. Piękny moment

W tym finale lepsza była Brazylia, lepiej od Messiego grał Neymar, ale po końcowym gwizdku nie miało to żadnego znaczenia. Na tablicy wyników widniało 1:0 dla Argentyny, co oznaczało pierwszy reprezentacyjny sukces Messiego na wielkim turnieju, a dla Albicelestes - pierwsze mistrzostwo od 1993 roku.

To w Argentynie urodzili się jedni z najwybitniejszych piłkarzy w dziejach ludzkości, Diego Armando Maradona oraz Leo Messi. To Argentyna świętowała mistrzostwo świata w 1978 czy 1986 roku, a jednak od 1993 – kiedy to sięgnęła po Copa America – nie wygrała na międzynarodowej arenie żadnego wielkiego trofeum. Mowa o seniorskiej reprezentacji, czyli pomijamy sukces Messiego na igrzyskach. Z dorosłą kadrą sukcesu brakowało mu najbardziej, co zresztą sam Leo przyznawał. Po meczu na Maracanie mógł odetchnąć z ulgą i przyjąć gratulacje byłego kolegi z Barcelony.

Neymar w finale dwoił się i troił, ale po meczu to nie on cieszył się ze zwycięstwa, a musiał gratulować wygranej Messiemu:

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem