Newcastle United gotowe zapłacić 60 milionów za gwiazdę Benfiki!

Wygląda na to, że Newcastle United dopiero się rozkręca. Ekipa z Premier League ma zamiar wzmocnić formację ofensywną i planuje wydać 60 milionów euro na Darwina Núñeza.

Tej zimy Newcastle United miało dokonać kilku transferów, które mają pomóc Eddiemu Howe w walce o utrzymanie w angielskiej ekstraklasie. Ekipę z St. James’ Park wzmocnił już Kieran Trippier, za którego „Sroki” zapłaciły około 15 milionów euro. Po wzmocnieniu defensywy przyszedł jednak czas na wzmocnienie formacji ofensywnej.

Zobacz również: Federico Chiesa kontuzjowany. Włoch może nie zagrać w tym sezonie

W kontekście transferu do Newcastle wymieniało się między innymi Mauro Icardiego, jednak zespół z Premier League zdecydował się obrać za cel gwiazdę Benfiki – Darwina Núñeza. Przedstawiciele zespołu mieli już złożyć ofertę opiewającą na 50 milionów euro, jednak ta została odrzucona. Teraz mają oni przygotować propozycję o 10 milionów euro wyższą. Jeśli zostanie ona zaakceptowana, to Núñez zostałby najdroższym piłkarzem w historii „The Magpies”.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem