Newcastle United bardzo blisko pozyskania nowego trenera

Już niebawem na St. James' Park zapanują rządy nowego menadżera. "Sroki" są bowiem bardzo blisko podpisania kontraktu z byłym szkoleniowcem AS Romy - Paulo Fonsecą.

Po przejęciu Newcastle United przez szejków z Arabii Saudyjskiej na St. James’ Park dzieje się bardzo wiele. Z ekipą „Srok” łączy się wielu zawodników, którzy potencjalnie wzmocnią ich skład, jednak sporą dyskusję wywołuje również kwestia nowego szkoleniowca. Kilka dni temu pracę stracił Steve Bruce, który prowadził zespół przez dwa lata. Teraz przyszedł jednak czas na pozyskanie większego nazwiska.

Zobacz również: Trzy wielkie kluby kusiły Ansu Fatiego znaczną podwyżką pensji

Według wielu źródeł bliski podpisania kontraktu z Newcastle jest były szkoleniowiec AS Romy, Paulo Fonseca. Portugalczyk tego lata miał zostać trenerem Tottenhamu, jednak temat upadł na ostatniej prostej. 48-latek nie poddaje się i nadal chce pracować w najlepszej lidze świata. Mówi się, że Fonseca mógłby liczyć na zarobki rzędu 6 milionów funtów za sezon. Mimo, że były reprezentant Portugalii jest zainteresowany stanowiskiem, to ostateczna decyzja jednak jeszcze nie zapadła. Wśród kandydatów wymienia się bowiem jeszcze Franka Lamparda, Eddiego Howe’a czy Luciena Favre’a.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem