Newcastle rozpoczyna ofensywę transferową. Na liście życzeń piłkarz PSG

Pierwsze wzmocnienia Newcastle United mogą nastąpić już zimą. Na celowniku "Srok" znalazł się jeden z ofensywnych piłkarzy Paris Saint-Germain - Mauro Icardi.

Po oficjalnym przejęciu Newcastle United przez saudyjskich szejków pewne było, że „Sroki” postarają się wzmocnić swoją kadrę. Na ten moment ekipa z St. James’ Park szoruje po dnie tabeli i jest lepsza tylko od Norwich, więc za wszelką cenę będą chcieli utrzymać się w lidze. Z pomocą mogą przyjść pieniądze szejków, a pierwsze transfery mogą dojść do skutku jeszcze tej zimy.

Zobacz również: 19 klubów z Premier League zaniepokojonych przejęciem Newcastle United

Mówi się, że „czarno-biali” będą chcieli wymienić trenera, a na liście życzeń znajdują się Frank Lampard, Eddie Howe oraz Antonio Conte. Na ściągnięciu nowego trenera się jednak nie skończy. Według ostatnich doniesień już w styczniu zarząd „Srok” postara się sprowadzić kilku zawodników. Jednym z nich jest napastnik Paris Saint-Germain – Mauro Icardi. Argentyński snajper nie znajduje się na szczycie hierarchii klubowej i nie może liczyć na regularne występy. W tym sezonie 28-latek na boisku spędził zaledwie 518 minut. W Newcastle United z miejsca stałby się kluczową postacią, od której szkoleniowiec rozpoczynałby budowę składu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem