Na’Vi odrabia straty i wygrywa finał Starladder CIS RMR 2021!

Co to było za spotkanie! Na'Vi odrobiło dwie mapy straty i wygrało finał Starladder CIS RMR 2021 przeciwko Gambit wynikiem 3:2 zgarniając tym samym 2 tysiące punktów RMR.

Rozgrywki w ramach Starladder CIS RMR za nami. W niedzielę rozegrano wielki finał, w którym Gambit zmierzyło się z Natus Vincere. Obie ekipy w tym turnieju mierzyły się ze sobą już dwa razy. Dwukrotnie górą była ekipa „Hobbita”, która do finału awansowała z górnej drabinki. Oznaczało to, że Gambit przystępowało do niego z jedną mapą przewagi.

Zobacz również: Danny „zonic” Sørensen zakończy współpracę z Astralis?!

Spotkanie rozpoczęło się więc od wyniku 1:0, a pierwszą mapą, na której zagrali zawodnicy było Ancient wybrane przez Gambit. Wybór okazał się być trafnym – od początku to właśnie zespół „Hobbita” dyktował tempo gry, a finalnie wygrał mapę wynikiem 16:7. Od zwycięstwa w całym turnieju dzieliło ich tylko zwycięstwo na jednej z trzech map. „S1mple” i spółka rzucili się jednak do odrabiania strat. Na ich konto wpadł de_dust2 (16:9) oraz de_mirage (16:11). Na tablicy widniał więc wynik remisowy, a wszystkiego mieliśmy dowiedzieć się na de_inferno. „Decider” od samego początku był bardzo wyrównany, a do zmiany stron Na’Vi podchodziło z jednym „oczkiem” przewagi. Swojego dopięli w drugiej połowie, kiedy to wygrali 8 z 12 ostatnich rund.

Zwycięstwo Na’Vi oznacza, że to właśnie oni zgarniają 2 tysiące punktów Regional Major Rankings. Dodatkowo zgarniają oni nagrodę w wysokości 40 tysięcy dolarów. Gambit musi zadowolić się „zaledwie” 1875 punktami RMR oraz 15 tysiącami dolarów. Tytuł MVP turnieju trafił w ręce Aleksandra ‚s1mple’ Kostylieva.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem