Na’Vi nowym liderem rankingu HLTV! AGO wciąż w najlepszej trzydziestce

Poniedziałkowa aktualizacja rankingu HLTV przyniosła nam nowego lidera. Dzięki wygranej na IEM Cologne na szczycie tabeli znalazło się Natus Vincere.

Jeszcze przed publikacją aktualizacji pewne było, że w czołówce rankingu HLTV zajdą zmiany. Wszystko to przez rozgrywane w zeszłym tygodniu play-offy IEM Cologne 2021. Zwycięzcą turnieju zostało Natus Vincere, które w finale pokonało G2 wynikiem 3:0. Mistrzowie dzięki triumfowi wskoczyli na fotel lidera i tym samym przeskoczyli Gambit. Ekipa „sh1ro” zakończyła udział w IEM Cologne już na ćwierćfinale, co nie pozwoliło im na pozostanie na szczycie. Spory awans zanotowało FaZe (o 11 miejsc, aktualnie 6. lokata), które z rozgrywkami pożegnało się na etapie półfinałów. Kolejno sześć i cztery miejsca zyskało Astralis oraz Virtus.pro.

Zobacz również: Zmiany w TOP 10 po poniedziałkowej aktualizacji rankingu HLTV

Polskie zespoły nie rozgrywały zbyt wielu spotkań, co również poskutkowało pewnymi zmianami. Nie dotknęły one jednak x-kom AGO, które utrzymało 29. pozycję. Spadek na 56. miejsce zanotowała Wisła All in Games! Kraków, co spowodowało, że to Anonymo jest teraz drugą drużyną w kraju (oczywiście według rankingu HLTV). „Anonimowi” zajmują na ten moment 53. lokatę. O 4 miejsca spadło OG Mateusza „mantuu” Wilczewskiego, a o jedno „oczko” podskoczyło Evil Geniuses z Michałem „MICHU” Muellerem w składzie.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem