Natus Vincere zwycięzcą DreamHack Masters Spring 2021!

Spora niespodzianka w finale DreamHack Masters Spring. Natus Vincere pokonało Gambit bez straty mapy i zgarnęło 100 tysięcy dolarów nagrody pieniężnej.

Rozgrywki w ramach DH Masters Spring 2021 za nami. W niedzielę odbył się wielki finał, w którym faworyci do zwycięstwa, Gambit, podejmowali inną rosyjską formację, czyli Na’Vi. Mecz rozgrywany był w formacie best of 5, czyli do trzech wygranych map.

Zobacz również: Club Brugge z „mattym” i „n0ticem” w składzie zostało mistrzem Beneluxu!

Spotkanie rozpoczęło się od mapy de_overpass. Ekipa „s1mple’a” dobrze weszła w mecz i do połowy wypracowała sobie 5-cio punktowe prowadzenie. Po zmianie stron Na’Vi nadal „grało swoje” i domknęło pierwszą mapę wynikiem 16:7. Podobny początek zobaczyliśmy na de_dust2 – „piaski” rozpoczęły się od sporej przewagi Natus Vincere, której nie oddali do samego końca. Gambit miało już nóż na gardle, więc na de_train wzięli się do roboty. Po stronie atakującej wywalczyli sobie 3 punkty przewagi, jednak ich przeciwnicy nie powiedzieli ostatniego słowa. Po zmianie stron oddali rywalom zaledwie 3 „oczka” i zakończyli mecz wynikiem 3:0.

Zwycięstwo w turnieju zagwarantowało im nagrodę w wysokości 100 tysięcy dolarów. Drużyna „sh1ro” musi się zadowolić nagrodą pocieszenia w wysokości 44 tysięcy dolarów.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem