Nathan „NBK” Schmitt zagra z DBL Poney w Flashpoint 3!

Mimo wstępnych komplikacji wszystko wskazuje na to, że Nathan "NBK" Schmitt zagra z DBL Poney w zbliżającym się Flashpoint 3. Organizatorzy i drużyna Francuza wyraziły zgodę na jego występ.

W lutym br. Nathan „NBK” Schmitt został przesunięty na ławkę rezerwowych w OG. Powodem takiej decyzji były niezadowalające wyniki drużyny na początku 2021 roku oraz chęć odświeżenia zespołu. Francuz wciąż jest związany z OG kontraktem, więc opuszczenie drużyny nie będzie takie łatwe, jak by się wydawało. Z tego powodu „NBK” zaczął występować w mixowej drużynie DBL Poney i wywalczył z nią między innymi awans do 3. edycji Flashpointa.

Zobacz również: Eric „adreN” Hoag ponownie na stanowisku trenera Team Liquid!

Zobowiązania wobec OG mogły jednak pokrzyżować plany 26-latka i jego zespołu. Jego występ na turnieju RMR był zagrożony, gdyż występował „konflikt interesów”. Valve, OG oraz organizatorzy Flashpointa na wniosek Schmitta rozpatrzyli jednak całą sprawę i zdecydowali, że będzie on mógł zagrać w prestiżowych rozgrywkach.

Flashpoint 3 rusza już 10. maja. Uczestnicy powalczą w nim nie tylko o nagrody pieniężne, ale i o punkty RMR.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem