Nathan „NBK” Schmitt zaczyna przygodę z VALORANT!

Nathan „NBK” Schmitt wydał szokujące oświadczenie. Francuski zawodnik CS:GO poinformował, że kończy przygodę z FPS'em od Valve i rozpoczyna nowy rozdział pod tytułem VALORANT.

Ostatni okres w karierze Nathana „NBK” Schmitta był dość burzliwy. Francuz został bowiem odsunięty od pierwszego składu OG i rozpoczął zmagania w drużynie Double Poney. Nadal był jednak związany kontraktem z organizacją, więc nie mógł jej tak po prostu opuścić. Teraz wiemy jednak, jaka przyszłość czeka dwukrotnego zwycięzcę Majora.

Zrobiłem już wszystko. Od lokalnych LANów po wygrywanie Majorów. Wciąż stawałem się lepszym i zasiadłem na szczycie. Przeżyłem wiele zawodów, ale również wielkie zwycięstwa. Counter Strike dał mi wszystko, a ja poświęciłem mu całe swoje życie. Czas na zmianę – powiedział „NBK” w oświadczeniu opublikowanym na Twitterze.

Zobacz również: William „draken” Sundin wraca do Guild Esports po… dwóch tygodniach

Francuz ogłosił, że zakończył karierę w CS:GO i rozpoczął nową przygodę w VALORANT. Nie jest on pierwszym graczem „strzelanki”  Valve, który się przebranżowił. Na taki ruch wcześniej zdecydował się między innymi Adil „ScreaM” Benrlitom, Elias „Jammpi” Olkkonen oraz Nicholas „nitr0” Cannella. Na ten moment nie wiemy jeszcze jaka organizacja zdecyduje się na pozyskanie 27-latka.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem