Nathan „NBK-” Schmitt w końcu został wolnym agentem

Nathan „NBK-” Schmitt w końcu jest wolnym agentem. Francuski zawodnik po dziesięciu miesiącach spędzonych na rezerwie rozstał się z OG.

Trzeba przyznać, że ten rok w wykonaniu Nathana „NBK-” Schmitta nie był udany. Już w lutym Francuz trafił na ławkę rezerwowych OG i nie mógł odejść z zespołu na swoich zasadach, ponieważ wciąż obowiązywał go kontrakt. Umowa gracza wygasła jednak wraz z końcem roku i od 1 stycznia jest on wolnym zawodnikiem.

Ostatni dzień w OG i chociaż mamy zaledwie kilka wspólnych wspomnień, to była to świetna organizacja. To także świetne osoby, z którymi miałem okazję współpracować, a którym dziękuję za świetny czas. 2021 był rokiem przygotować i introspekcji, z kolei 2022 będzie rokiem wprowadzania poprawek. Kolejne informacje już za chwilę – pisze Schmitt na swoich mediach społecznościowych.

Zobacz również: Oficjalnie: Izako Boars rozstaje się ze swoim składem CS:GO

Jaka przyszłość czeka byłego zawodnika Vitality i G2 Esports? Na ten moment tematem dyskusji jest jego przejście na VALORANT. 27-latek myśli o zmianie tytułu na produkcję Riotu, jednak nic nie jest jeszcze przesądzone. Tak jak napisał sam zainteresowany – kolejne informacje w kwestii jego przyszłości pojawią się już za chwilę.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem