Naomi Osaka wygrywa Australian Open!

Niespodzianki nie było: faworyzowana przez kibiców, bukmacherów czy dziennikarzy Naomi Osaka zwyciężyła Australian Open, pokonując w finale Jennifer Brady. I to bez utraty seta!

Czwarty wielkoszlemowy turniej dla Japonki stał się faktem. Jednocześnie to jej czwarty rok ze zwycięskim wielkim szlemem, a przecież 2021 dopiero się rozpoczął. W 2018 roku wygrała US Open, rok później triumfowała na Australian Open, w poprzednim roku znów wygrała US Open, a w tym – ponownie triumfowała w Melbourne. W drodze do finału jej wyższość uznać musiała między innymi Serena Williams. Po tym półfinale Sofia Henin powiedziała o niej: „Nie ma żadnych słabych stron, ona jest nową szefową kobiecego tenisa”. Słowa te znalazły potwierdzenie w sobotnim finale.

Naomi Osaka wygrała z Jennifer Brady 6:4, 6:2.

W pierwszym secie pojedynek do pewnego momentu był wyrównany – stan meczu wskazywał 4:4, a obie panie przełamały się gem po gemie. Końcówka seta należała jednak do Osaki, podobnie zresztą jak drugi set. W nim widać było różnicę, która przemawiała za obecnie najlepszą tenisistką świata. W całym meczu Japonka trzy razy częściej punktowała po asie serwisowym, popełniła też dwa razy mniej podwójnych błędów przy serwisie. Zwycięstwo przypieczętowała wygrywając ostatniego gema do zera!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem