Najlepsza jedenastka piłkarzy bez klubów!

02.07.2021
Takiej sytuacji jeszcze nie było! Wiadomo, że należy traktować to z przymrużeniem oka, jako stan przejściowy, niemniej formalnie jedenastkę piłkarzy bez klubu może otworzyć w tym roku sam Leo Messi! Oto jak prezentuje się na innych pozycjach.

Okno transferowe w Europie otworzyło się z dniem pierwszego lipca. Piłkarzy, którzy po zakończeniu minionego sezonu pozostali bez zatrudnienia, mają więc jeszcze sporo czasu, by znaleźć nowe kluby i zapewne w przypadku większości wymienionych – właśnie tak będzie. Leo Messi deklaruje chęć pozostania w FC Barcelonie, jednak negocjacje się przeciągają. Hiszpańskie media podają, że Blaugrana musi rozwiązać problem Finansowego Fair Play, który aktualnie stoi na drodze.

Na głośny transfer czekamy także w przypadku Sergio Ramosa. Dziennikarze niemal przesądzają, że jego kolejnym klubem będzie Paris Saint Germain. Były lider Realu Madryt ma już rozglądać się za własnym lokum w Paryżu.

Oto jak wygląda jedenastka piłkarzy bez klubów skompletowana przez ESPN:

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem