Najlepsi piłkarze, którzy kiedykolwiek grali w MLS

Amerykańska liga piłkarska nie jest najsilniejszą na świecie, ale grali w niej naprawdę znakomici piłkarze. Choć niektórzy już u schyłku swojej kariery, to jednak ich nazwiska wciąż elektryzowały fanów. Oto zestawienie najlepszych zawodników grających w Major League Soccer.

Skończyć fenomenalną karierę za oceanem? To pomysł, na który wpadło wielu genialnych piłkarzy. Już nie najwyższy poziom sportowy, połączony jednak z olbrzymim zainteresowaniem, statusem gwiazdy w zespole i bardzo dobrymi warunkami finansowymi skusił między innymi takich gigantów, jak Kaka, Thierry Henry, Steven Gerrard, Andrea Pirlo czy David Beckham. W zestawieniu 90min.com znalazło się także miejsce dla piłkarza, który w Major League Soccer nie występował w roli gwiazdy, a jego talent eksplodował później, w Europie – mowa oczywiście o Alphonso Daviesie z Bayernu Monachium. W składzie powstałej w 1993 roku MLS nie uwzględniono rzecz jasna absolutnych legend futbolu, które grały jednak w amerykańskiej lidze wcześniej, jak Franz Beckenbauer czy Pele.

Najlepsi piłkarze, jacy grali w amerykańskiej Major League Soccer:

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem