Najdroższa jedenastka Igrzysk Olimpijskich. Kilka gwiazd!

22.07.2021
Igrzyska Olimpijskie nie są najważniejszą imprezą w piłkarskim kalendarzu, ale na tegorocznym turnieju w Tokio - mimo iż niedawno zakończyły się EURO 2020 czy Copa America - nie zabraknie kilku znanych piłkarzy.

Francja, Niemcy, Brazylia czy Argentyna – nawet nie wystawiając najsilniejszego składu, a opierając się na młodych piłkarzach – zawsze będą w stanie wystawić niezły skład. Wiadomo jednak, że te kilku faworytów nieco przeceniło siłę swojej kadry na Igrzyska Olimpijskie, która ma zgodnie z przepisami składać się z zawodników poniżej 24. roku życia, z trzema „starszymi” wyjątkami. Francuzi przegrali aż 1:4 z Meksykiem, choć w ich składzie grał Gignac czy Thauvin, a Niemcy do przerwy przegrywają 0:3 z Brazylią (choć mogli więcej, bo rzutu karnego nie wykorzystał Cunha). Argentyna przegrała 0:2 z Nową Zelandią, zaś naszpikowana gwiazdami Hiszpania tylko zremisowała bezbramkowo z Egiptem.

Oto najdroższa jedenastka Igrzysk Olimpijskich w Tokyo według Transfermarkt:

Oprócz wyżej wymienionych, kibice znać mogą choćby takie nazwiska jak Dani Alves, wspominani Cunha, Thauvin czy Gignac, a także Max Kruse, Maximilian Arnold, Guillermo Ochoa, Dani Ceballos, Marco Asensio, Nadiem Amiri bądź Eric Bailly.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem