Najbardziej wyczekiwane starcie roku na FAME MMA 5?! Kto przegra…

Setki tysięcy, jeśli nie miliony ludzi chętnie taką walkę obejrzą. Ja również! Szczerze mówiąc, z tym pojedynkiem mam tylko jeden problem: w żaden sposób nie mogę sobie wyobrazić, by Marcin Najman lub Bonus BGC walkę Fame MMA 5 wygrali, a przecież ktoś musi wygrać – powiedział na swoim vlogu Przemysław Saleta, komentując tym samym doniesienia o jednej z najbardziej wyczekiwanych „freak fightowych” walk w polskim MMA.

Dawno tak wiele nie mówiło się o walce, która jeszcze nie została potwierdzona. Komentowana jest jednak już nawet przez samych zawodników – Bonus BGC już strzelał do zdjęcia Marcina Najmana na strzelnicy i wszedł z kamerą na jego trening. Ten zaś odpowiedział ostro w swoich mediach społecznościowych oraz w tracie rozmowy z jednym z właścicieli FAME MMA, Wojciechem Golą, potwierdzając chęć skrzyżowania pięści z Piotrem Witczakiem, internetowym celebrytą z Łazarza.

– Dopóki Wojtek Gola tego nie ogłosi oficjalnie, to tej walki nie ma. Ale z tajnych źródeł mogę wam powiedzieć, że raczej do tego dojdzie. Prawdopodobnie zobaczymy walkę łazarskiego gladiatora z legendą polskiego boksu i MMA – skomentował na swoim kanale Amadeusz Ferrari.

BONUS 1000PLN + 500PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

Najman czy Bonus BGC – kto wygra na Fame MMA 5?

Do tego pojedynku znacznie bardziej pasować będzie pytanie: kto przegra? Bonus BGC zna norweski styl mieszanych sztuk walki i pojął legendarną już technikę „kołowrotek”. Jego asem z rękawa jest „luj z całej ekipy” i unikatowa kombinacja ciosów „Buła i Łokieć. Pomimo tego pierwsze dwie walki w FAME MMA przegrał przed czasem.

https://www.instagram.com/p/B1G5xYdICax/

Raz, w ostatnich sekundach drugiej rundy, gdy lepszy okazał się „Strollowany”. Następnie kontuzja uniemożliwiła mu kontynuowanie walki z „Taxi Złotówą”. Do trzech razy sztuka? Chociaż przed drugą edycją gali FAME MMA podnosił umiejętności w Shaolin to mówi się, że obecny obóz przygotowawczy stoi na najwyższym w karierze poziomie.

Czy Bonus BGC wniesie na ważenie przed FAME MMA 5 poniżej 100 kilogramów (Brak walki = zwrot) – kurs LV BET: 3.00

Na znane, polskie powiedzenia nie może przed tą walką liczyć Najman, który ma na swoim koncie więcej niż dwie porażki. To w nim jednak widzi się dużego faworyta walki. Amadeusz Ferrari: – Co by o Najmanie nie mówić, to mimo wszystko od 20 lat siedzi w sporcie. Do jakichś walk się przygotowuje bardziej lub mniej.

– Co prawda większość jego rywali w boksie miało ujemny bilans, czyli więcej porażek niż zwycięstw, Trochę więc obijał ogórków, ale umiejętności większe lub mniejsze posiada. Trudno je nabyć z dnia na dzień. Trybson nie jest z pierwszej łapanki, a w stójce nie był „fifa rafa” tylko wjechał mu w nogi. Walka z Saletą, który był mistrzem Europy w boksie, legendą naszego sportu, pokonał Kliczkę w K1? Najman dał z nim dobrą walkę. Prawie wygrał, choć prawie robi wielką różnicę.

Czy Najman przegra walkę przez kontuzję? (Brak walki = zwrot) – kurs LV BET: 2.50

– Umiejętności Najman będzie miał dużo większe w stójce. Parter? Jako jeden z nielicznych został poddany przez duszenie łokciem, co się nie zdarza, to wręcz niewykonalne. Czy robi parter? Nie sądzę. Oglądałem ostatnio wywiady z Oknińskim i mówił, że Najman nie jest” leszczem” , tylko strasznie leniwym człowiekiem. Myślę, że do tej walki przygotuje się trochę lepiej, bo po prostu ma ją szansę wygrać – dodał.

– Mam nadzieje Bonus, że wszystkie filmiki, które publikujesz i te wszystkie rzeczy, które mówisz to nie jest tylko akcja promocyjna z twojej strony. Głęboko wierzę, że się z tej walki nie wycofasz, prędzej czy później. Wierzę, że ci sami przyjaciele czy koledzy, którzy cię do tej walki namawiają wiedząc, z jakimi problemami zdrowotnymi się borykam… Że ci sami koledzy cię z tej klatki wyniosą. Bo to, że ja nie jestem zawodnikiem tym sprzed 10 lat to jasne, ale to i tak dużo za dużo na ciebie. Po tym, jak zobaczyłem te rzeczy, które publikujesz – ewidentnie terapia szokowa jest ci potrzebna. Widzę dwie możliwości: albo się rozpędzisz i pierd*lniesz głową w ścianę, albo po prostu ja pierd*lnę ci w klatce. Właściwie wyjdzie na to samo – powiedział w opublikowanym na swoich social mediach filmie Marcin Najman.

W podobnym tonie wypowiadał się przed przegraną walką z „Trybsonem”, po której Internet podbił film z wywiadem, na którym Najman odpowiadając na pytania jednocześnie zajada się mandarynkami. Czy jego potencjalny rywal wykorzysta ten fakt, by sprowokować byłego pięściarza?

Czy Bonus w trakcie konferencji prasowej przed FAME MMA 5 poczęstuje Marcina Najmana mandarynką? (Brak walki = zwrot) – kurs LV BET: 5.00

Faworytem pojedynku na pewno byłby Najman. Bonus BGC nie jest jednak bez szans ze względu na podatność na kontuzje „El Testosterona”, a także nieodpowiednie przygotowanie mentalne. I nawet nie chodzi o liczbę porażek z przeszłości, która może wpływać na Najmana, a o podejście do przygotowań. Jak sam ex-pięściarz napisał, rozpoczyna ostatni etap w swojej przygodzie ze sportami walki. Na pewno spróbuje wycisnąć z niego co tylko się da. „Sportu już w tym wszystkim pozostało niewiele , ale nie dadzą człowiekowi odpocząć”, napisał na Facebooku.

Marcin Najman zawalczy na gali FAME MMA 5? TAK – kurs LV BET: 1.80

– Już tyle razy kończył karierę, obiecywał, że skończy po kompromitującej porażce z Trybsonem, ale nie. Jest zapotrzebowanie na Marcina Najmana i nie wątpię, że ludzie uwielbiają oglądać jak on przegrywa. Są tacy ludzie, których kocha się nienawidzić. Marcin do takich ludzi należy. Podobno ma walczyć z Bonusem BGC. Obaj ci panowie wygrali w sumie jedną walkę w MMA. Walka nie ma być w MMA tylko w formule na gołe pięści, cokolwiek to znaczy. Oczywiście, że można narzekać na to, że to nie jest sport – ale prawda jest taka, że sport był, jest i będzie show biznesem – ocenia Saleta. O tym, że element „show” w tej walce będzie na bardzo wysokim poziomie, można być przekonanym.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem