Nadchodzą zmiany w OG? „mantuu” może mieć nowego kolegę!

Po ponad roku od założenia drużyny może dojść do pierwszych zmian w obozie OG. Według ostatnich doniesień z zespołem ma pożegnać się Nathan "NBK-⁠" Schmitt.

Początek roku w wykonaniu OG nie był zadowalający. Drużyna Mateusza „mantuu” Wilczewskiego poległa w ćwierćfinale cs_summit7 w meczu przeciwko Heroic, przegrała dwa mecze w fazie grupowej BLAST Premier Spring oraz szybko pożegnała się z IEM Katowice. Seria niepowodzeń spowodowała, że zespół zaczął myśleć o zmianach. Według najnowszych doniesień z drużyną miałby pożegnać się Nathan „NBK-⁠” Schmitt.

Zobacz również: AGO kontra StylDunów o awans do kolejnego etapu Snow Sweet Snow

„NBK-” to zdecydowanie najbardziej doświadczony gracz w szeregach OG – Francuz jest w końcu dwukrotnym zwycięzcą turniejów rangi Major. W swojej karierze reprezentował barwy takich zespołów jak LDLC, G2 oraz Team Vitality. Po przygodzie ze „Pszczółkami” dołączył do OG, jednak okazuje się, że najbliższe dni mogą być ostatnimi w tych barwach. Powodem takiej decyzji ma być różnica zdań pomiędzy nim, a kolegami z drużyny.

Według VaKarM.net władze OG rozpoczęły już poszukiwania następcy Schmitta. Najprawdopodobniej zarząd skupi się na ściągnięciu zawodnika, za którego nie trzeba będzie zapłacić odstępnego. Jednym z takich graczy jest Michał „MICHU” Muller, który od niedawna poszukuje nowego domu.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem