Nadchodzą zmiany! acoR i dexter celami transferowymi mousesports

Zespół mousesports jest u progu rewolucji. Według ostatnich doniesień Finn "karrigan" Andersen może zmienić otoczenie, a z zespołu może odejść również Chris "chrisJ" De Jong. "Myszki" obrały więc dwa cele transferowe.

Temat zmian kadrowych w mousesports staje się być coraz bardziej poważny. Według mediów Finn „karrigan” Andersen odejdzie z zespołu jako wolny zawodnik, gdyż jego kontrakt z zespołem kończy się już za kilka tygodni. Bliski odejścia jest również Chris „chrisJ” De Jong. 30-latek reprezentuje barwy „Myszek” od 2013 roku, jednak ostatnie niezadowalające wyniki zmuszą zarząd do radykalnych zmian.

Zobacz również: Paweł „dycha” Dycha zagra jeszcze jeden mecz w Sprout!

„karrigan” prawdopodobnie zamieni mousesports na FaZe Clan, jednak planów „chrisJ’a” nie znamy. Mousesports jest pogodzone z odejściem obu zawodników i mówi się, że mają już nawet kandydatów na ich zastępstwo. Mowa o reprezentancie MAD Lions, Frederiku „acoR” Gyldstrandzie oraz Christopherze „dexterze” Nongu. Duński zawodnik miałby być lekiem na niemoc snajperską w mouse, z którą borykają się od odejścia „woxica” do Cloud9. Nong miałby za to przejąć pałeczkę po „karriganie” w roli prowadzącego.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem