Na zwycięstwie faworyta do wygrania ligi można podwoić stawkę!

Przed piłkarzami Radosława Mroczkowskiego bardzo ważne spotkanie - nie tylko ze względu na tabelę, bardzo ważne w kontekście awansu punkty, ale też na strefę mentalną, której bez odpowiednich wyników nie naprawi nawet najlepszy trener mentalny, zatrudniony zresztą przez Widzew tej zimy. Jedno zwycięstwo w ostatnich siedmiu meczach sprawia, że widzewiacy muszą myśleć w starciu z Resovią tylko o trzech punktach. 

Na pierwszy mecz w Sercu Łodzi kibice czerwono-biało-czerwonych czekali w bardzo dobrych nastrojach i spodziewali się zwycięstwa piłkarzy Radosława Mroczkowskiego, ale ich nadzieje zostały zawiedzione. Bardzo szybko stracona bramka (19 sekunda meczu) i tylko remis wywalczony w meczu z ROW-em Rybnik przedłużył serię bez zwycięstwa na swoim stadionie do czterech meczów, czyli ponad pięciu miesięcy.

Mecz z Resovią wcale nie musi być łatwiejszy. Odkąd w 8. kolejce na stadionie przy. al Piłsudskiego 138 obie drużyny spotkały się ze sobą, kiedy to Widzew wygrał 2:1, zdobyły tyle samo punktów. Można więc przyjąć, że wyraźnego faworyta – patrząc na formę drużyn, a nie tabelę od początku rozgrywek – nie ma zdecydowanego. Zdaniem LV BET za takowego można uznać gości, choć stawkę w przypadku ich zwycięstwa można podwoić!

Widzew wygra z Resovią – kurs LV BET: 2.14

Jeśli już Widzew wygrywa – zwykle robi to obejmując prowadzenie już w pierwszej części gry. Łodzianie zwyciężyli w tym sezonie 12 razy, z czego 11-krotnie schodzili do szatni z korzystnym wynikiem. Tylko raz wygrali, gdy do przerwy utrzymywał się remis. Jeśli piłkarze Radosława Mroczkowskiego zwyciężą na inaugurację wiosny, prawdopodobnie na prowadzenie wyjdą jeszcze przed zmianą stron. Tak, jak chociażby w Wejherowie.

Widzew do przerwy/na koniec – kurs LV BET: 2.70

Kto zwycięży w całym spotkaniu? Zdaniem LV BET faworytem będą goście i trudno się temu dziwić. RTS jest głównym kandydatem do awansu do pierwszej ligi. Czy Widzew potwierdzi ogromne aspiracje w meczu z Resovią?

Wygra Resovia: 3.45
Remis: 3.10
Wygra ROW: 2.14

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem