Na takich warunkach Milik trafi do Marsylii. Włoski dziennikarz zdradza szczegóły!

Czy to koniec trwającej dwa okna transferowe sagi związanej z odejściem Arkadiusza Milika z Napoli? Wszystko na to wskazuje! Tancredi Palmeri zdradza warunki na jakich reprezentant Polski jeszcze dziś może stać się oficjalnie piłkarzem Olympique Marsylia.

W poniedziałek przedstawiciele Olympique Marsylia oraz Napoli mieli kolejny raz nawiązać bezpośredni kontrakt w celu dopełnienia transferu Arkadiusza Milika. Francuzi złożyli ofertę wypożyczenia z obowiązkiem wykupu, opiewającą na kwotę 8 milionów euro plus trzy miliony euro w bonusach. Jak donosi dziennikarz Tancredi Palmeri, w ostatniej fazie negocjacji Napoli udało się powiększyć kwotę możliwą do wypłaty w bonusach: do pięciu milionów. I na tym poziomie osiągnięto porozumienie

Wreszcie po obu stronach widać wolę domknięcia transakcji. Wypożyczenie z obowiązkiem wykupu za 8 milionów euro + 5 milionów w bonusach, to prawdopodobnie ostateczna kwota transferu Milika.

Oczywiście, transfer Milika już raz wydawał się przesądzony – kiedy  leciał na testy medyczne zlecone przez AS Romę, która finalnie zmieniła warunki i zerwała negocjacje z Napoli. Należy poczekać jeszcze na oficjalne potwierdzenie przez kluby, ale tym razem wydaje się, że nic już nie powinno się zmienić. Milik czeka w blokach startowych, by wyruszyć do Francji.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1350950002517045249

Opiniotwórczy dziennikarze, zajmujący się tematem transferów, potwierdzają porozumienie i ceny:

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem