n0rb3r7 opuszcza Oustiders! [OFICJALNIE]

Plotki o zmianie w Outsiders potwierdzone! Ekipa mistrzów świata postanowiła zamienić Davida "n0rb3r7a" Daniyelyana na Aleksandra "KaiR0Na-" Anashkina.

Mimo bardzo udanej końcówki roku kilka dni temu media obiegły informacje na temat zmian w ekipie Outsiders. Zawodnicy Virtus.pro zdobyli tytuł mistrzów świata podczas Intel Extreme Masters Rio, jednak zanotowali sporą wpadkę na światowych finałach BLAST Premier. Nikt nie spodziewał się, że słaby wynik podczas tych zawodów doprowadzi do jakichś zmian, jednak okazuje się, że roszady nadeszły chwilę po rozpoczęciu 2023 roku.

Zobacz również: CeRq opuścił szeregi Evil Geniuses

Zgodnie z plotkami armeńską drużynę opuścił David „n0rb3r7” Daniyelyan. 21-latek reprezentował barwy Outsiders od końca czerwca 2021. Warto zaznaczyć, że Rosjanin nie opuścił organizacji, gdyż wciąż obowiązuje go ważny kontrakt. VP nie zamierza rozstawać się z zawodnikiem i będzie chciała go wypożyczyć. Jego zastępcą został Aleksandr „KaiR0N-” Anashkin, który nie miał jeszcze większych szans na zaprezentowanie swoich umiejętności na najwyższym szczeblu. W ostatnim czasie reprezentował barwy Aurora Gaming oraz INDE IRAE.

Po historycznej wygranej w Rio przyszła upokarzająca porażka w Abu Zabi. Zdaliśmy sobie wtedy sprawę, że zespół potrzebuje zmian, które pozwolą nam utrzymać nasz styl gry, a jednocześnie uniemożliwią rywalom zaadaptowanie się do niego. Z tego też powodu postanowiliśmy tymczasowo umożliwić Davidowi skupienie się na indywidualnej formie, podczas gdy KaiR0N- zajmie jego miejsce w podstawowym składzie – czytamy w oświadczeniu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem