„Myślałem, że godziny dzielą nas od treningu” – „MICHU” komentuje odejście z ENVY

W poniedziałek Team Envy ogłosiło rozstanie z obecnym zespołem CS:GO. Bez drużyny pozostał więc Michał "MICHU" Müller oraz Jakub "kuben" Gurczyński. Całą sprawę skomentowali sami zainteresowani.

Team Envy nie może zaliczyć 2020 roku do udanych. Spora inwestycja w pensje oraz w zakup miejsca w prestiżowej lidze Flashpoint nie przyniosły oczekiwanego efektu. Nie pomogły nawet roszady w składzie. W poniedziałek organizacja ogłosiła, że rezygnuje z prowadzenia dywizji CS:GO i wszystkich aktywnych zawodników przenosi na listę transferową. Smutku z decyzji zarządu nie krył Michał „MICHU” Müller, który reprezentował zespół od stycznia 2020 roku.

Jeszcze kilka dni temu myślałem, że godziny dzielą nas od pierwszego treningu w nowym roku – tak się jednak nie stanie. Niestety Team Envy oficjalnie rezygnuje z posiadania dywizji CS:GO, a ja i cała moja drużyna zostajemy przeniesieni na listę transferową. Dokładnie jak przed rokiem wkraczam w nowy sezon bez drużyny. Mam nadzieję, że jak najszybciej wrócę do rywalizacji i znów będzie okazja do oglądania mojej gry podczas oficjalnych spotkań – pisze „MICHU” na swoim profilu na Facebooku.

Zobacz również: Oficjalnie: Michał „snatchie” Rudzki wraca do x-kom AGO!

Z zespołem pożegnał się również trener – Jakub „kuben” Gurczyński. Przyszłość obu Polaków nie jest jasna. Wszystko zależeć będzie od ewentualnego zainteresowania ich usługami innych ekip.

https://twitter.com/MICHUcs_go/status/1348713205766508549

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem