Mychajło Mudryk nowym piłkarzem Chelsea! [OFICJALNIE]

Hitowy transfer Mychajło Mudryka stał się dziś faktem. Ukraiński pomocnik został zaprezentowany jako nowy nabytek londyńskiej Chelsea.

O transferze Mychajło Mudryka mówiło się już od dłuższego czasu. Głównym zainteresowanym i liderem w wyścigu o pozyskanie Ukraińca był Arsenal, jednak „The Gunners” nie mogli dogadać się z Szachtarem Donieck w sprawie wysokości odstępnego. Wtedy do akcji wkroczył ich derbowy rywal, Chelsea, który szybko dopiął swego.

Zobacz również: Wielbłąd Hugo Llorisa! Arsenal prowadzi 2:0 w derbach Londynu

Dziś Chelsea oficjalnie poinformowała o pozyskaniu Mychajło Mudryka z Szachtara Donieck.

Skrzydłowy podpisał kontrakt z ekipą „The Blues”, który będzie obwiązywał aż do czerwca 2031 roku. Na jego mocy ma on zarabiać 100 tysięcy funtów tygodniowo. Szokować może jednak opłata za transfer dla Szachtara – zespół ze Stamford Bridge zobowiązał się do zapłaty 70 milionów euro, które może zostać powiększone aż do 100 milionów euro przez bonusy. Okazuje się, że sam zawodnik początkowo chciał trafić do Arsenalu, jednak Chelsea zagwarantowała mu lepsze warunki finansowe oraz gwarancję gry w podstawowym składzie.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem