Mundial w Rosji rozlosowany – znamy rywali Polaków!

Polska w grupie z Senegalem, Kolumbią oraz Japonią. Rozlosowano grupy Mundialu 2018, który odbędzie się w Rosji. Klasyczna grupa śmierci? Brak. Polacy? Na pewno nie będą mieli łatwo !!!

Zanim doszło do samej ceremonii losowania, było trochę gadania oraz występów artystycznych, które oczywiście absolutnie nikogo nie interesowały, a jedynie przedłużały czas oczekiwania na konkrety, czyli okrągłe kuleczki obracające się w kryształowych misach. Najpierw Puchar Świata oddał reprezentant Niemiec, czyli aktualnych obrońców tytułu, Miroslav Klose. Następnie w rolę sierotek wcielili się legendarni piłkarze: Gordon Banks, Nikita Simonyan, Diego Forlan, Diego Armando Maradona, Laurent Blanc, Cafu, Carles Puyol i Fabio Cannavaro, a ceremonię poprowadził Gary Linker oraz rosyjska dziennikarka.

Oto co przyniósł los, wspomagany mocno dość skomplikowanymi procedurami mającymi u podstaw klucz geograficzny.

Co wiemy?

To, że Polska wylosowała rywali  z kontynentów innych niż Europa, a za kadencji Adama Nawałki z tego typu drużynami nie graliśmy praktycznie wcale, jeśli nie liczyć ostatnich sparingów z reprezentacjami Meksyku i Urugwaju. Typując dla Biało-czerwonych „grupę śmierci” w zestawieniu umieściliśmy Hiszpanię, Senegal i Japonię, a ostatecznie wylosowaliśmy dwie z tych drużyn. Oczywiście cieszy, że udało się uniknąć La Furia Roja, co nie oznacza oczywiście, że Kolumbia to słaby rywal. TO NIE JEST ŁATWA GRUPA, chociaż mogło być zarówno groźniej, jak i dużo łatwiej.

* Szczęście sprzyjało gospodarzom turnieju, czyli Rosji. Oczywiście wśród ich rywali są Urugwajczycy, ale przed Arabią Saudyjską oraz Egiptem raczej na kolana nikt padać nie będzie. Nie dziwi więc szeroko uśmiechnięta twarz Stanisława Czerczesowa w kamerach telewizyjnych.

* Konfrontacja wspomnianej już Hiszpanii z Portugalią będzie hitem pierwszej serii gier turnieju. Co prawda grupę B uzupełniają pozornie niegroźne Maroko oraz Iran, ale kto w derbach Półwyspu Iberyjskiego przegra, w kwestii awansu do fazy pucharowej będzie miał już pod górkę.

* Brakuje klasycznej grupy śmierci. Ciekawie będzie w grupach D i F, gdzie zanosi się na zaciętą walkę o wyjście z grupy, nieoczywiste są także rozstrzygnięcia w grupie E. Zdecydowanych faworytów do awansu mają natomiast grupy C (Francja i Dania) oraz G ( Belgia i Anglia).

* Ostatniej z wymienionych reprezentacji o mało nie wylosowaliśmy. Gdy toczyły się losy przynależności zespołów z drugiego koszyka, na koniec zostały w grze jedynie Kolumbia oraz właśnie Synowie Albionu. Z dwojga złego lepsza chyba Kolumbia…

Teraz dopiero się zacznie. Sparingi, bank informacji, szpiegowanie, analizy, wykresy… które za pół roku można będzie wyrzucić do śmietnika. Futbol wszystko zweryfikuje po swojemu. Dlatego go kochamy. Nie możemy się doczekać!

*

Jest już pierwsza oferta LV BET na Mundial 2018 w Rosji! Można ją sprawdzić TUTAJ!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem