MOUZ NXT z awansem do najlepszej trzydziestki rankingu HLTV!

Polacy z MOUZ NXT meldują się w TOP 30 rankingu HLTV! Dzięki świetnym wynikom ekipa "Szejna" i "siuhego" ponownie awansowała o kilka oczek i znaleźli się w najlepszej trzydziestce prestiżowego zestawienia.

Nikogo nie powinien dziwić widok MOUZ w TOP 30 rankingu HLTV. Do czołówki awansowała również jednak akademia „Myszek” w której gra dwóch Polaków – Kamil „siuhy” Szkaradek i Hubert „Szejn” Światły. Świetne wyniki podczas 2. sezonu WePlay Academy League pozwoliły MOUZ NXT na awans, który ulokował ich na 30. miejscu zestawienia. Na podium nie doszło do żadnej zmiany – liderem wciąż jest Na’Vi, drugie G2 Esports, a trzecie Gambit.

Zobacz również: Plotki potwierdzone – „es3tag” zawodnikiem Ninjas in Pyjamas!

Poniedziałkowa aktualizacja nie była łaskawa dla polskich ekip. Od TOP 30 oddaliło się x-kom AGO (37.), a Wisła All in! Games Kraków spadła o sześć lokat (aktualnie 60. miejsce). Spadek zanotowało również Izako Boars oraz HONORIS. Z awansu może cieszyć się Anonymo, które podskoczyło o 3 pozycje (47.).

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem