MOUZ NXT Polakami stoi! „mhL” nowym snajperem akademii mousesports

MOUZ NXT z polską flagę na HLTV! Akademia słynnej organizacji pozyskała Miłosza "mhL" Knasiaka i od teraz jej barwy reprezentować będzie aż trzech Polaków.

Pewne było, że główny zespół MOUZ tej zimy przejdzie rewolucję kadrową. Z zespołem pożegnała się największa gwiazda, Robin „ropz” Kool, który zdecydował się na przenosiny do FaZe Clanu. Dodatkowo organizacja poinformowała o rozstaniu z Frederikiem „acoRem” Gyldstrandem, a jego miejsce zajął zawodnik akademii, Ádám „torzsi” Torzsás.

Zobacz również: Marcelo „coldzera” David zaprezentowany jako zawodnik 00Nation

W akademii utworzył się więc wakat na pozycji snajpera. Już wczoraj spekulowano, że miejsce „torzsiego” zająć może zawodnik x-kom AGO, Miłosz „mhL” Knasiak. Dziś te informacje znalazły swoje potwierdzenie, a MOUZ zaprezentowało Knasiaka jako swojego nowego zawodnika. Od teraz w akademii „Myszek” występować będzie aż trzech Polaków – „Szejn”, „siuhy” oraz oczywiście „mhL”. Warto zaznaczyć, że od teraz MOUZ NXT będzie występowało pod polską flagą. Na debiut 19-latka w nowych barwach nie będzie trzeba długo czekać, ponieważ już dziś jego nowy zespół podejmie Eternal Fire Academy w ramach 3. sezonu WePlay Academy League.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem