mouz NXT pewne udziału w finałach 2. sezonu WePlay Academy League!

Ekipa "Szejna" i "siuhego" postawiła kolejny krok w stronę obrony tytułu WePlay Academy League. Ich mouz NXT wygrało z Fnatic Rising i jest już pewne udziału w kijowskim lanie.

W zeszłym sezonie WePlay Academy League mouz NXT z Mateuszem „siuhym” Szkaradkiem i Hubertem „Szejnem” Światłym sięgnęło po tytuł mistrzowski. W drugiej edycji akademia mousesports radzi sobie równie dobrze i postawiła ogromny krok w stronę zdobycia kolejnego mistrzostwa.

Zobacz również: Oficjalnie: Piotr „blacktear5” Kasiński odchodzi z Anonymo

Pod koniec września zespół Polaków rywalizował z innymi akademiami w grupie B. Najlepsze ekipy rozgrywek grupowych (po jednej z każdej z grup) gwarantowały sobie awans na finały, które odbędą się w Kijowie. „Myszki” przeszły przez pierwszą fazę jak burza i nie przegrali ani jednego spotkania. Co więcej – udało się im zachować czyste konto i nie oddać przeciwnikom ani jednej mapy. Tym samym są już pewni gry na lanie, w którym będą bronić zdobytego przed kilkoma tygodniami mistrzostwa oraz powalczą o nagrody z puli wynoszącej blisko 90 tysięcy dolarów.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem