„MOLSI” znalazł nowy zespół. Polak będzie grał w litewskiej drużynie

Michał „MOLSI” Łącki w końcu znalazł nową drużynę. Polski zawodnik VALORANT związał się kontraktem z litewską organizacją LDN UTD.

Przez ostatnie trzy miesiące Kamil „MOLSI” Łącki mógł odpocząć od profesjonalnej gry. Po rozstaniu z Giants Gaming Polak przez trzy miesiące pozostawał bezrobotny. Warto również dodać, że od maja do lipca w Giants przesiadywał głównie na ławce rezerwowych. Okres bezrobocia został jednak zakończony, bo „MOLSI” znalazł sobie nową drużynę.

Zobacz również: Ungentium wchodzi na scenę Valorant i kontraktuje zespół „NEEXa”

24-latek oficjalnie związał się kontraktem z litewskim LDN UTD. W drużynie będzie grał razem ze starym znajomym, Ričardasem „Boo” Lukaševičiusem, z którym miał przyjemność grać za czasów pobytu w Vodafone Giants. W czasie swojej krótkiej kariery w VALORANT Łącki występował już w trzech organizacjach. LDN UTD będzie czwarte, jednak liczymy, że ta przygoda potrwa dłużej, niż pozostałe.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem