Mocne transferowe plany Legii! Trzy nazwiska!

Jeszcze nie zakończył się sezon 2020/2021, nie było koronacji, w Legii Warszawa trwają już bardzo intensywne przymiarki transferowe, aby letnie okienko okazało się bardziej owocne niż zimowe. W przestrzeni medialnej padają cztery ciekawe nazwiska piłkarzy.

Zimą Legia wykonała kilka późnych ruchów transferowych, które nie miały bezpośredniego przełożenia na jakość zespołu. Jedynym z pozyskanych graczy, który rzeczywiście grał, był Ukrainiec Szabanow. Dwójka Muci i Jaksziboew uważana jest za potencjał na przyszłość. Z kolei drugi z Ukraińców – Rusyn został prędko zweryfikowany jako niewypał. Jak twierdzi Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl, tego lata do ekipy Czesława Michniewicza może dołączyć pięciu, może nawet siedmiu nowych zawodników. Legia chce znacząco poszerzyć kadrę przed walką o europejskie puchary.

Legia mocno szuka wśród zawodników, którym kończą się kontrakty, a wyróżniali się w niezłych ligach – precyzuje Tomasz Włodarczyk.

Pierwszym przykładem takiego piłkarza ma być Marcel Heister, podstawowy lewy obrońca Ferencvarosu Budapeszt. Pozycja Filipa Mladenovicia jest absolutnie niekwestionowana, Serb okazał się znakomitym transferem, ale przy chęciach Czesława Michniewicza do gry wahadłowymi, 29-latek potrzebuje wartościowego konkurenta. Heister po sezonie może być do wzięcia za darmo, ponieważ jego kontrakt z Ferencvarosem nie zostanie przedłużony.

Kolejne nazwisko na liście życzeń Legii to Ryan Gauld, ofensywny pomocnik portugalskiego Farense. Swego czasu młody Szkot był piłkarzem Sportingu Lizbona z klauzulą na poziomie 60 milionów euro, jednak nie spełnił pokładanych oczekiwań. Po serii rozczarowań, odbudowuje się dopiero we wspomnianym Farense. Pomógł zespołowi awansować do ekstraklasy, wybrano go najlepszym piłkarzem ligi. Statystyki z bieżącego sezonu też robią bardzo dobre wrażenie.

https://twitter.com/ScotsAbroadPod/status/1379427046305099779?s=20

Legia chce zadbać też o swoją ofensywę, stąd będące na bardzo dobrej drodze negocjacje z napastnikiem Karabachu Agdam, Mahirem Emrelim. Utalentowany piłkarz, na którego chrapkę miało kilka polskich klubów, jest bliski parafowania kontraktu przy Łazienkowskiej. I klub, i piłkarz są na „TAK”. Jeśli coś miałoby tej transakcji przeszkodzić, to nagła bardzo dobra oferta z innego kierunku. Emreli jest do pozyskania za darmo, ale trzeba mu będzie zapłacić za podpis. Prawdopodobnie otrzyma też pieniądze od kolejnego transferu – bowiem polska Ekstraklasa ma być dla Azera tylko przystankiem przed przenosinami do topowej ligi.

Kamil Wilczek pokonuje Kamila Grabarę. Piękny powrót kibiców w Danii!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem