Mocna opinia o Piotrze Zielińskim. „To jest cienias numer jeden. Miernota w kadrze!”

Jan Tomaszewski dawno przyzwyczaił nas do swoich ostrych poglądów i specyficznego spojrzenia na sprawy polskiej piłki. W ostatnich miesiącach dość brutalnie atakował Jerzego Brzęczka, uważając, że czas z nim to czas dla pierwszej reprezentacji stracony. Dziś jest wobec niego łagodniejszy, za to po wrześniowym dwumeczu obrywa się innym - piłkarzom.

Czy zwalniać Jerzego Brzęczka natychmiast? „Poczekajmy” – odpowiada w rozmowie z Super Expressem legendarny bramkarz reprezentacji Polski. „Jeśli będzie taki sam poziom jak z Holandią, to Zbyszek Boniek będzie musiał dokonać zmiany” – uważa Tomaszewski. W swojej tyradzie koncentruje się jednak na zawodnikach, którzy w klubie prezentują poziom godny uznania, a w biało – czerwonych barwach nie tworzą zespołu, jaki chciałby oglądać.

Jakie problemy personalne widział w meczach z Holandią i Bośnią? Znajdującego się pod formą Grzegorza Krychowiaka – co akurat nie jest kontrowersyjną opinią. „Krycha” wydaje się nie być w najlepszej dyspozycji fizycznej, a tylko w takiej jest dla naszego środka pola nieodzowny. Arkadiusz Milik nie gra jak za Nawałki. O ile wydaje się najlepszym możliwym partnerem dla Roberta Lewandowskiego, to  z pewnością nie jest piłkarzem, który sprawdzi się u nas w roli osamotnionej „dziewiątki”.

„Cieniasem numer jeden jest Piotr Zieliński. On mnie przeraża!”

Najbardziej od Tomaszewskiego dostaje się Piotrowi Zielińskiemu. „To wielki problem, bo on nie ma w kadrze zmiennika” – uważa „Tomek” w rozmowie z Super Expressem. „Cieniasem numer jeden jest Piotr Zieliński. On mnie przeraża. W tych dwóch meczach pokazał to, co do tej pory – miernota w kadrze, bardzo dobrze w klubie”.

Paradoks polega na tym, że pomocnik Napoli z niżej notowaną Bośnią zagrał dużo słabiej aniżeli z Holandią.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem