MMA: Wielkie grzmoty już dzisiaj! Czas na FEN 17 Baltic Storm!

Już dzisiaj odbędzie się gala federacji FEN zatytułowana „Baltic Storm”. Po raz kolejny kibice w Trójmieście, a konkretnie w Gdyni będą mogli podziwiać walki w formule MMA i K-1. Główną zmianą jest rezygnacja z klatkoringu na rzecz oktagonu. Dużych nazwisk na karcie walk nie brakuje, a to zwiastuje spore emocje! W walce wieczoru zobaczymy mającego

Już dzisiaj odbędzie się gala federacji FEN zatytułowana „Baltic Storm”. Po raz kolejny kibice w Trójmieście, a konkretnie w Gdyni będą mogli podziwiać walki w formule MMA i K-1. Główną zmianą jest rezygnacja z klatkoringu na rzecz oktagonu. Dużych nazwisk na karcie walk nie brakuje, a to zwiastuje spore emocje!

W walce wieczoru zobaczymy mającego aspiracje związane z kontraktem w UFC – Kamila „Bombę” Łebkowskiego, który powraca po porażce. Jego rywalem będzie doświadczony litewski zawodnik Saulius Bucius. Polak jest zdecydowanym faworytem w tej rywalizacji. Początkowo nasz rodak miał zmierzyć się z Brazylijczykiem Caio Machado.

„Caio Machado i jego trenerzy, bez względu na udział tego zawodnika w gali FEN 17 Baltic Storm, mieli już dawno zaplanowany w tym czasie przyjazd do Europy, dlatego na własną rękę z pomocą swojego sponsora organizowali sobie lot przez Atlantyk. My, zgodnie z umową, zabukowaliśmy im bilety na połączeniach lokalnych.

Zdjęcie: Materiały prasowe FEN

Niestety, Brazylijczycy prawdopodobnie zostali oszukani przez agencję pośredniczącą w sprzedaży biletów lotniczych, stracili dużo czasu, próbując wyjaśnić sprawę, za późno dali nam znać o swoich problemach i ostatecznie nie udało nam się już im pomóc, tak aby na czas dolecieli do Polski. Caio Machado na pewno jednak pojawi się na jednej z naszych kolejnych gal” – wyjaśnia prezes FEN Paweł Jóźwiak, cytowany przez oficjalną stronę federacji.

Poza tym, w formule MMA zobaczymy między innymi byłego zawodnika UFC – Piotra Hallmanna, Michała Wlazło czy Michała Oleksiejczuka. Jeszcze ciekawiej przedstawia się lista nazwisk „fajterów”, którzy wystartują w bardzo widowiskowej formule K – 1. Są to między innymi: Radosław Paczuski, Jarosław Daschke, Marcin Szreder czy Artur Bizewski.

Liczymy, że FEN 17 Baltic Storm nie zawiedzie i dostarczy tyle pozytywnych wrażeń, co zwykle. To właśnie widowiskowe pojedynki są wizytówką tej organizacji. Patrząc na kartę walk szykujemy się na prawdziwe grzmoty dzisiejszego wieczoru w Gdyni!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem