MMA: Mateusz Gamrot broni pasa na Stadionie Narodowym

Mateusz Gamrot, to kolejny mistrz, który zawalczy na wielkiej gali KSW na Stadionie Narodowym. Impreza pod nazwą KSW Colosseum, odbędzie 27 maja w Warszawie. Popularny „Gamer”, to bez wątpienia najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce. Jest on dotychczas niepokonany i szczerze mówiąc, trudno sobie wyobrazić kogokolwiek spoza UFC, kto będzie w stanie stawić mu czoła. Jego

Mateusz Gamrot, to kolejny mistrz, który zawalczy na wielkiej gali KSW na Stadionie Narodowym. Impreza pod nazwą KSW Colosseum, odbędzie 27 maja w Warszawie. Popularny „Gamer”, to bez wątpienia najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce.

Jest on dotychczas niepokonany i szczerze mówiąc, trudno sobie wyobrazić kogokolwiek spoza UFC, kto będzie w stanie stawić mu czoła. Jego styl walki jest niesamowicie efektywny, a przy tym bardzo widowiskowy.

O wielkiej sportowej klasie tego zawodnika może świadczyć fakt, że nie wyzywa on swoich rywali i nie promuje się na „siłę” w mediach społecznościowych. Szacunek, jaki zyskał zawdzięcza swoich osiągnięciom sportowym, a jest to najlepszy z możliwych komplementów.

Zdjęcie: Piotr Pędziszewski

Oto jak Gamrota opisuje prezes Ankos MMA Poznań – Mateusz  Stachowiak: „Jest jedynym niepokonanym zawodnikiem w profesjonalnym MMA z bilansem 12:0. Co ciekawe w amatorskim MMA też nie znalazł pogromcy i ma jeszcze lepszy rekord 18:0. Nie dość, że nie przegrał żadnego pojedynku, to na zawodowym ringu nie przegrał też ani jednej rundy. Lista jego osiągnięć jest zresztą znacznie dłuższa i obejmuje również tytuły mistrza Polski i Europy w ju-jitsu.”

Z kolei trener zawodnika, Andrzej Kościelski udzielił takiej wypowiedzi na temat „Gamera” dla „Głosu Wielkopolskiego”: „Jest właścicielem pasa KSW w wadze lekkiej i na pewno jeszcze kilka razy go obroni, ale też nie ma co ukrywać, że w przyszłości powinien spróbować swoich sił w UFC, bo jest to zawodnik, który ma potencjał na zrobienie światowej kariery. Mateusz to wielki talent. On bardzo szybko łapie wszystkie techniki i ma smykałkę do rozszyfrowania taktycznych niuansów. Talent w każdym sporcie musi być jednak poparty pracą i charakterem do walki, a z tym też nie ma kłopotów.”

Nie da się ukryć, że ten tekst, to same pochwały Mateusza Gamrota. Nic jednak nie poradzimy na to, że póki co tego zawodnika można tylko komplementować. Jesteśmy głęboko przekonani o tym, że „Gamer” da świetne widowisko na Stadionie Narodowym i osiągnie kolejne przekonywujące zwycięstwo.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem