MMA: Kto dla „Pudziana” na Narodowym?

Z każdym kolejnym tygodniem jest więcej spekulacji na temat karty walk historycznej gali KSW na Stadionie Narodowym. Znane są pojedynki, w których zaprezentują się miedzy innymi Marcin Wrzosek, Tomasz Narkun czy „Różal”. Cały czas czekamy na potwierdzenie rywali Mameda Khalidova i Mariusza Pudzianowskiego. Najlepsi bukmacherzy 1 Duża ilość bonusówAplikacja mobilnaNowoczesny wygląd serwisuStale rozwijana oferta na

Z każdym kolejnym tygodniem jest więcej spekulacji na temat karty walk historycznej gali KSW na Stadionie Narodowym. Znane są pojedynki, w których zaprezentują się miedzy innymi Marcin Wrzosek, Tomasz Narkun czy „Różal”. Cały czas czekamy na potwierdzenie rywali Mameda Khalidova i Mariusza Pudzianowskiego.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Ostatnio sporą „burzę” na twitterze wywołał wpis Mateusza Borka, który ogłosił, że były pretendent do  mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej w boksie zawodowym – Mariusz Wach jest przymierzany jako jeden z możliwych rywali dla Pudzianowskiego.

Sam pięściarz raczej nie wystąpi na Stadionie Narodowym. Oto wypowiedź, jakiej udzielił portalowi polsatsport.pl: „Raczej tak… To hasło zostało rzucone, ale po chwili ta propozycja sama umarła. W niedalekiej przyszłości jednak będzie to możliwe. Kontrakt na cztery – pięć walk oczywiście mnie interesuje, bowiem będę musiał przestawić tryb życia i treningów. Do debiutu oczywiście muszę się przygotować, więc to z pewnością nie będzie występ w najbliższym czasie. Coś jest jednak na rzeczy, za parę miesięcy fani MMA będą mogli zobaczyć mnie w klatce. Nie chcę jednak tak szybko skończyć z boksem.”

KSW / Materiały prasowe

Z kolei dyrektor sportowy KSW Wojsław Rysiewski we wczorajszym magazynie „Puncher” powiedział: „ Nigdy nie baliśmy się ryzykownych zestawień, kontraktowania nie tylko zawodników z MMA. Wystarczy powiedzieć, że na gali zadebiutuje utalentowany zapaśnik Damian Janikowski. Pytanie do Mariusza Wacha: na ile on jest przygotowany do debiutu? Widzieliśmy na przykładzie Rafała Jackiewicza, że podejście do MMA bez przygotowania, oznacza sromotną porażkę.”

Jeśli nie Wach, to rozważane są kandydatury Jamesa McSweeneya, Petera Grahama, a także Jamesa Thompsona. Kto wie? Może i Oli Thompson dostanie szansę na rewanż? Kiedyś mówiło się o rywalizacji „Pudziana” z Karolem Bedorfem.

Oczywiście zdecydowanym faworytem byłby ten drugi. Jednak przegrał on ostatnio swoją walkę i rywalizacja z byłym strongmanem na pewno wywołałaby spore zainteresowanie ze strony mediów i przede wszystkim kibiców.

Macie jakiegoś wymarzonego rywala dla „Pudziana”?

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem