MMA: Krajobraz po FEN 15

Za nami gala FEN 15 – „Final Strike”. W Lubinie nie zabrakło emocji i przede wszystkim dobrego show! A są to wyznaczniki widowisk organizowanych przez tą federację. Zarówno kibice zgromadzeni tego wieczoru w hali, jak i ci przed ekranami telewizorów nie powinni czuć się rozczarowani. fot. Paweł Najmowicz / FEN Federation Do najważniejszych pojedynków na

Za nami gala FEN 15 – „Final Strike”. W Lubinie nie zabrakło emocji i przede wszystkim dobrego show! A są to wyznaczniki widowisk organizowanych przez tą federację. Zarówno kibice zgromadzeni tego wieczoru w hali, jak i ci przed ekranami telewizorów nie powinni czuć się rozczarowani.

fen-15-2-laczy-nas-pasja

fot. Paweł Najmowicz / FEN Federation

Do najważniejszych pojedynków na gali trzeba zaliczyć dwie walki o pas w formule K-1. Nowymi posiadaczami tych trofeów zostali Paweł Biszczak oraz Róża Gumienna. Oba mistrzowskie starcia trwały pełen dystans i o ich werdykcie musieli zadecydować sędziowie punktowi.

fen-15-3-laczy-nas-pasja

fot. Paweł Najmowicz / FEN Federation

Podczas tego wydarzenia aż sześć z dziewięciu walk rozstrzygnęło się na punkty. A to jest zwykle oznaka bardzo wyrównanej karty pojedynków. Bardzo cenne zwycięstwa odnieśli Kamil Gniadek, Albert Odzimkowski i Marcin Naruszczka.

fen-15-4-laczy-nas-pasja

fot. Paweł Najmowicz / FEN Federation

Tych dwóch ostatnich powalczy o pas federacji już podczas najbliższej gali, jaka odbędzie się 11 marca na warszawskim Torwarze. Albert Odzimkowski skonfrontuje swoje umiejętności z Pawłem Żelazowskim, a Paweł Hadaś zmierzy się z Marcinem Naruszczką. Jej tytuł to FEN 16 – Warsaw Reloaded!

fen-15-5-laczy-nas-pasja

fot. Paweł Najmowicz / FEN Federation

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie organizacji swoje walki wtedy również stoczą między innymi: Kamil Łebkowski, Marian Ziółkowski, Paweł Pawlak, Przemysław Mysiala i Marcin Szreder!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem