MMA: Kowalczyk do „Pudziana”: „Znajdź sobie kobietę!”

Już w sobotę największa gala MMA w Europie, czyli KSW 39 na Stadionie Narodowym. Niestety kilka dni temu okazało się, że z karty walk wypadł Karol Bedorf. To wielka starta, ponieważ pomiędzy nim, a Michałem Kitą iskrzyło w mediach. A to zawsze dodaje dodatkowego „smaczku” takiej rywalizacji. Teraz w ostatnim tygodniu, na mocny atak w

Już w sobotę największa gala MMA w Europie, czyli KSW 39 na Stadionie Narodowym. Niestety kilka dni temu okazało się, że z karty walk wypadł Karol Bedorf. To wielka starta, ponieważ pomiędzy nim, a Michałem Kitą iskrzyło w mediach. A to zawsze dodaje dodatkowego „smaczku” takiej rywalizacji.

Teraz w ostatnim tygodniu, na mocny atak w środkach masowego przekazu zdecydował się Tyberiusz Kowalczyk. W ostrych słowach krytykuje Mariusza Pudzianowskiego.

Jest to tym bardziej dziwne, że dotychczas Panowie wypowiadali się o sobie z należytym szacunkiem. Teraz to pewnie się zmieni, bo Kowalczyk nie przebiera w swoich słowach. Póki co, „Pudzian” nie odpowiedział, ale pewnie poczuł się urażony. Sami zresztą oceńcie:

Mariusz, mam ci coś do powiedzenia. Cały czas chodzisz i mówisz, że ja oszukuję ludzi. A kto tutaj oszukuje, to ty odklepałeś. Cała Polska to widziała, jak cię „Różal” dusił. Ze mną jeszcze szybciej odklepiesz (…) Mówisz, że ja dalej oszukuję, a kto jest naprawdę zdrajcą? Kto zostawił swoich dwóch trenerów?

KSW / Materiały prasowe

Nie ja, ja mam cały czas swój sztab i jestem wierny im. A ty co? Jak  chorągiewka – tak gdzie zawieje, chłopie. Tam gdzie mamona. Zniszczę cię. Przede wszystkim znajdź sobie kobietę, bo coś z tobą jest nie tak. Jak nie, to ja anons zamieszczę na stronie i znajdę w końcu dla ciebie kobietę, bo jesteś niemożliwy” – cytuje słowa Tyberiusza polsatsport.pl.

Większe szanse na wygraną w tym starciu eksperci i kibice dają Pudzianowskiemu. Za „najsilniejszym człowiekiem świata” przemawia doświadczenie, ale także forma, jaką prezentuje na materiałach filmowych udostępnianych w internecie.

Na tej walce może zyskać tylko Kowalczyk. Jego wygrana będzie niespodzianką i pozwoli mu awansować w rankingu kategorii ciężkiej. Jeśli Pudzianowski wygra, to na nikim nie zrobi to wielkiego wrażenia. Jego porażka spowoduje, że nie będzie on już mógł marzyć, o poważnych pojedynkach.

Najszerszą ofertą na KSW 39 przygotował LV Bet. Tam również, to „Pudzian” jest faworytem. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.58, jeśli jednak uważacie, że to „Tyberian” okaże się lepszy, to jego wygrana wyceniana jest na  2.25.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem