MMA: Jędrzejczyk – Andrade 13 maja w Dallas!

Stało się jasne, że 13 maja fani Joanny Jędrzejczyk będą mogli po raz kolejny zobaczyć ją w oktagonie UFC. Polka potwierdziła wczoraj oficjalnie, że zmierzy się z Jessicą Andrade na UFC 211 w Dallas. Walka z Brazylijką będzie już piątą obroną mistrzowskiego pasa przez naszą rodaczkę. Pochodząca z Olsztyna zawodniczka jest w USA absolutną gwiazdą. To właśnie

Stało się jasne, że 13 maja fani Joanny Jędrzejczyk będą mogli po raz kolejny zobaczyć ją w oktagonie UFC. Polka potwierdziła wczoraj oficjalnie, że zmierzy się z Jessicą Andrade na UFC 211 w Dallas. Walka z Brazylijką będzie już piątą obroną mistrzowskiego pasa przez naszą rodaczkę.

Pochodząca z Olsztyna zawodniczka jest w USA absolutną gwiazdą. To właśnie tam od pojedynku z Karoliną Kowalkiewicz mieszka i przygotowuje się do kolejnych startów. Po raz kolejny czeka ją trudne wyzwanie.

Oto co mistrzyni UFC powiedziała o swoim nadchodzącym pojedynku: „Jessica to niebezpieczna przeciwniczka, ale dam świetny występ i walkę. To będzie niesamowite. Świetnie poradziła sobie z Angelą Hill więc zasłużyła na miano pretendentki. Jestem podekscytowana. Stworzę historię – zdobyłam swój pas w Dallas, a teraz go tam obronię.

Nie słyszałam, żeby Jessica powiedziała że chce mnie znokautować. Miałam z nią zawsze dobre relacje, miałyśmy jednego managera, często się spotykałyśmy. Tutaj nie ma gry, to są często czyste emocje. Mam nadzieję, że nie będzie tam jakiś zawiłości w jej wykonaniu i damy dobrą walkę.”

Rywalka Polki debiutowała w UFC w lipcu 2013 roku. Walcząc w kategorii koguciej mieszała zwycięstwa z porażkami. Trochę ponad rok temu Andrade postanowiła spróbować swoich sił w wadze słomkowej. Jak się okazało była to bardzo dobra decyzja, ponieważ udało jej się pokonać trzy kolejne rywalki, co pozwoliło jej otrzymasz szansę walki z Joanną Jędrzejczyk.

Nasza reprezentantka słynie z dużej pewności siebie. Tym razem również nie mogło zabraknąć mocnych deklaracji: „Jestem najlepszą zawodniczką p4p, ale mam nadzieję być na czele całego rankingu. Mam również nadzieję być pierwszą zawodniczką z dwoma pasami dwóch różnych kategorii wagowych. Moi rywale chcą odebrać mi moje marzenia, ale ja się nie poddam bo jestem z Polski.

Czekamy w takim razie na kolejny świetny występ Joanny Jędrzejczyk w oktagonie UFC. Wierzymy, że i tym razem wyjdzie zwycięsko z najbliższej konfrontacji. Zapowiada się świetna walka!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem