MMA: Janikowski w KSW! LV BET wystawił kursy na potencjalnych przeciwników!

Najważniejszą wiadomością wczorajszego dnia dla wszystkich fanów sportów walki w Polsce było podpisanie przed federację KSW kontraktu z brązowym medalistą w zapasach z Igrzysk Olimpijskich z Londynu – Damianem Janikowskim. Najlepsi bukmacherzy 1 Duża ilość bonusówAplikacja mobilnaNowoczesny wygląd serwisuStale rozwijana oferta na sporty motoroweTypuj 2 Szeroka oferta na bonusyFunkcja Cash-OutWysokie kursy na tle konkurencjiZbyt spokojny

Najważniejszą wiadomością wczorajszego dnia dla wszystkich fanów sportów walki w Polsce było podpisanie przed federację KSW kontraktu z brązowym medalistą w zapasach z Igrzysk Olimpijskich z Londynu – Damianem Janikowskim.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Zapaśnik WKS-u Śląska Wrocław będzie startował w szalenie mocno obsadzonej kategorii wagowej do 84 kilogramów. Wystarczy tylko wymienić kilka nazwisk, z jakimi może się zmierzyć, a są to między innymi: Mamed Chaildow, Michał Materla czy Tomasz Drwal.

Już od dłuższego czasu Janikowski był wiązany z Mieszanymi Sztukami Walki. Żywo interesował się tą dyscypliną, trenował różne elementy, jakie mogą się przydać w walce w oktagonie. Jednak jego start w MMA stał się bardziej realny w momencie, kiedy nie zakwalifikował się na Igrzyska Olimpijskie w Rio.

Wczoraj w polsatowskim magazynie „Puncher” oficjalnie, wraz z jednym z właścicieli KSW Martinem Lewandowskim ogłosił, że wiąże się kontraktem z największą polską federacją. Jak sam przyznał: „Jestem nowym zawodnikiem KSW. Mam nadzieję, że uda mi się pozyskać sponsorów, na pewno zachęcam do współpracy. Menadżerowie też na pewno się znajdą i będą bardzo dobrze pracować.

Najważniejsze będzie jednak to żebym dawał dobre walki, wygrywał je i żeby mnie nie wynosili z klatki KSW. Mam nadzieję, że wejdę w tę federację z hukiem i z roku na rok będę chciał wygrywać kolejne walki. A jeśli będę wygrywał to na polskiej scenie MMA pojawi się nowe supernazwisko w wadze średniej.

janikowski-zapasy-mp-laczy-nas-pasja

Jeśli chcielibyście obstawić z kim Damian Janikowski zmierzy się w swoim debiucie w zawodowym MMA, to już macie taką możliwość. Sponsor naszego serwisu LV BET Zakłady Bukmacherskie na swojej stronie internetowej wystawił już kursy na potencjalnych rywali naszego utytułowanego zapaśnika.

Według analityków, Damian byłby faworytem w konfrontacji z Antonim Chmielewskim. Z kolei, jego szanse w walce z Łukaszem Bieńkowskim oceniane są po równo. Natomiast, jeśli Janikowski miałby się zmierzyć z Chalidowem albo Materlą, to zdecydowanie nie byłby widziany jako potencjalny zwycięzca.

Ponad to, firma pokusiła się o wystawienie kursów na możliwe starcia Artura „Kornika” Sowińskiego z Mariuszem Pudzianowskim i Popkiem. U tego bukmachera można również obstawiać wyniki walk, jakie odbędą się na sobotniej, świetnie się zapowiadającej gali KSW 37 w Krakowie.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem