MMA: Co wiemy o „KSW 38: Live in Studio”?

Bardzo wiele miejsca w mediach sportowych poświęca się na opisywanie gali KSW 39, która ma się odbyć na Stadionie Narodowym. Nie widzimy w tym nic dziwnego, w końcu to największa gala MMA tego typu w Europie. W tym tekście chcielibyśmy jednak przybliżyć wszystkim fanom wszechstylowej walki wręcz wydarzenie, które odbędzie się już 7 kwietnia. Chodzi

Bardzo wiele miejsca w mediach sportowych poświęca się na opisywanie gali KSW 39, która ma się odbyć na Stadionie Narodowym. Nie widzimy w tym nic dziwnego, w końcu to największa gala MMA tego typu w Europie. W tym tekście chcielibyśmy jednak przybliżyć wszystkim fanom wszechstylowej walki wręcz wydarzenie, które odbędzie się już 7 kwietnia. Chodzi nam o galę KSW 38: Live in Studio.

W podwarszawskim Sękocinie Nowym odbędzie się impreza typowo telewizyjna. Będzie mogło się na nią dostać zaledwie kilkuset kibiców. Na miejscu będą również obecni wszyscy bohaterowie gali na Stadionie Narodowym.

Tak na dwa miesiące przed KSW 38 wypowiadał się jeden ze współwłaścicieli tej federacji – Maciej Kawulski: „Wszystko wskazuje na to, że gala KSW Coloseum na Stadionie Narodowym będzie galą numer 39, co oznacza, że w międzyczasie dokonamy pewnego produktu, który będzie też dosyć nowy. Roboczo mówimy o tym „Live in studio”. Skoro robimy w tym półroczu największą galę na świecie, to chcemy zrobić też najmniejszą. Chcemy wykonać produkt, który będzie bardzo dobry fightcardowo, ale właściwie zamknięty dla ludzi w studiu telewizyjnym. Taki typowo telewizyjny produkt.” – można było przeczytać na portalu mmarocks.pl.

Wiadomo już, że impreza będzie transmitowana bez dodatkowych opłat. Galę KSW 38 pokażą Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Fight. W walce wieczoru zmierzą się Łukasz Chlewicki i Artur Sowiński. Poza tym, bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja pomiędzy Łukaszem Bieńkowskim i Antonim Chmielewskim. Wielu liczy znowu na bardzo emocjonujący pojedynek w wykonaniu Romana Szymańskiego. Zawodnik zmierzy się z byłym rywalem Filipa Wolańskiego – Denilsonem Nevesem de Oliveirą.

Jak sam mówi o tej gali: „To całkiem coś nowego. Może nie jest to zaniepokojenie, ale zaciekawienie. Myślę, że KSW zawsze staje na wysokości zadania, więc czy na gali będzie 300 osób, czy kilkanaście tysięcy, to gala będzie tak zorganizowana, że będziemy skupiać się tylko na klatce” – powiedział w emitowanym na antenie Polsatu Sport magazynie „Puncher”.

W klatce zobaczymy również po dłuższej przerwie od dawna nie oglądanego zawodnika, jakim jest Anzor Azhiev. Będzie on toczył walkę z Kamilem Selwą. Oprócz tego w podwarszawskim Sękocinie Nowym wystąpią  m.in.  Kamil Szymuszowski, Grzegorz Szulakowski i Łukasz Rajewski.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem