19-letni Polak w kadrze SSC Napoli na mecz Ligi Europy z Granadą!

Przed dwoma tygodniami Hubert Idasiak skończył 19 lat. Dziś młody bramkarz z Polski dostaje nagrodę w postaci obecności w kadrze meczowej SSC Napoli na spotkanie Ligi Europy przeciwko Granadzie.

Hubert Idasiak nie jest szerzej znany kibicom futbolu w Polsce, ponieważ wyjechał z kraju wcześnie, wprost z Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin. Nie miał okazji występować w rozgrywkach na poziomie seniorskim, a powołania, jakie otrzymywał, dotyczyły reprezentacji młodzieżowych U-16 i U-17. Dopiero jesienią zeszłego roku po raz pierwszy przyjechał na kadrę U-19, jednak w meczu z Niemcami bronił wówczas Kacper Bieszczad z Zagłębia Lubin.

Na co dzień Idasiak trenuje w drużynach młodzieżowych Napoli. W zeszłym sezonie zdarzyło mu się pojawić w szerokiej kadrze seniorskiego zespołu. Dziś po raz pierwszy usiądzie na ławce w spotkaniu europejskich pucharów.

Napoli zagra o godzinie 21:00 na wyjeździe z Granadą w ramach 1/16 finału Ligi Europy, a Idasiak z całą pewnością obejrzy to spotkanie z ławki rezerwowych.

Zespół Piotra Zielińskiego jest tym razem mocno osłabiony kadrowo. W rezerwie może pojawić się aż sześciu zawodników występujacych na co dzień w młodzieżowej Primaverze.

Zbigniew Boniek namawiał go do gry dla Polski. Zdradza, czemu nie skorzystał…

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem