Mistrzowskie wzmocnienie LV BET! Krzysztof Ignaczak nowym partnerem bukmachera

LV BET Zakłady Bukmacherskie ma przyjemność ogłosić, że były wybitny siatkarz, ponad 300-krotny reprezentant Polski Krzysztof Ignaczak dołączył do zespołu jako partner na czas nadchodzących Mistrzostw Świata w siatkówce. Mistrz świata z 2014 roku będzie współpracował z bukmacherem w zakresie tworzenia treści sportowych publikowanych w mediach społecznościowych.

Krzysztof Ignaczak przez blisko dwie dekady reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej. W reprezentacji Polski rozegrał 322 mecze, sięgając po złoty medal mistrzostw świata w 2014 roku, Ligę Światową w 2012 roku czy mistrzostwo Europy w 2009. Po triumfie w 18. edycji międzynarodowego turnieju o tytuł mistrza świata siatkarzy został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Pierwsze kroki w zawodowej siatkówce stawiał w 1997 roku w klubie Chełmiec Wałbrzych, zaś po rozegraniu sezonu trafił do na dwa lata do Kazimierza Płomień Sosnowiec. Kolejne trzy sezony rozegrał w Galaxi Częstochowa, z którą trzykrotnie zdobywał srebrny medal mistrzostw Polski. Następnie trafił do Skry Bełchatów, gdzie wraz z klubem trzykrotnie sięgał po Puchar i mistrzostwo Polski. W 2007 roku trafił do Asseco Resovii, z którą sięgał między innymi po mistrzostwo, Puchar i Superpuchar Polski oraz srebrny medal Ligi Mistrzów. W 2018 roku został także prezesem rzeszowskiego klubu.

Od 2016 roku był blogerem oraz vlogerem portalu Łączy Nas Pasja. Przez niemal dwa lata dzielił się z czytelnikami i widzami swoimi spostrzeżeniami, relacjonował także od kulis siatkarskie imprezy. W przededniu mistrzostw świata w siatkówce w 2022 roku Krzysztof Ignaczak nawiązał współpracę z LV BET, zostając nowym partnerem marki. Współpraca będzie opierać się na tworzeniu materiałów sportowych publikowanych w mediach społecznościowych bukmachera, jak i samego mistrza świata.

– Krzysztof Ignaczak był kapitalnym sportowcem, a dziś jest charyzmatycznym ekspertem i skarbnicą wiedzy na temat siatkówki.  Chcemy, żeby szczególnie podczas tak ważnej dla Polaków imprezy, dzielił się nią z naszymi klientami. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się wzmocnić ekipę taką postacią, ponad 300-krotnym reprezentantem Polski i jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna – powiedział Marcin Doszczeczko, CEO LV BET Zakłady Bukmacherskie.

– Jest mi niezmiernie miło, że wracam do drużyny LV BET. Dla mnie to również sentymentalny powrót na łamy serwisu „Łączy Nas Pasja”, dla którego w przeszłości prowadziłem blog. Zrobię, co w mojej mocy, żeby wszyscy klienci LV BET, nie tylko zagorzali fani siatkówki, znaleźli w moich treściach ciekawy i wartościowy content – powiedział Krzysztof Ignaczak.

LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim angażująca się w rozwój różnych dyscyplin, głównie piłki nożnej, wspierająca m.in. Śląsk Wrocław, Wisłę Płock, Stal Mielec, a także serwis internetowy Łączy Nas Pasja. Ponadto firma zaangażowała się w e-sport, a w przeszłości była także sponsorem CEV EUROVOLLEY POLAND 2017.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem