Mistrz świata dołączy do Team Liquid?!

Szokujące doniesienia z amerykańskiej sceny League of Legends! Według najnowszych informacji Team Liquid jest bliski pozyskania... Honga "Pyosika" Chang-hyeona!

Sezon 2022 nie był dla Teamu Liquid zbyt udany. Drużyna zdołała co prawda wygrać turniej LCS Lock-in, jednak później było już tylko gorzej. Drużyna w kolejnych splitach nie zdołała stanąć na podium, a pokłosiem tych wyników był brak awansu na tegoroczną edycję mistrzostw świata. Decyzja o przebudowie praktycznie całego składu nie może więc dziwić.

Zobacz również: YamatoCannon nie jest już trenerem Fnatic! [OFICJALNIE]

Według najnowszych informacji w zespole pozostanie tylko jeden zawodnik, Jo „CoreJJ” Yong-in, a reszta pożegna się z organizacją. Bardzo ciekawie zapowiada się jednak zmiana na pozycji junglera – Lucas „Santorin” Tao Kilmer Larsen ma bowiem zostać zastąpiony przez… aktualnego mistrza świata, Honga „Pyosika” Chang-hyeona! Koreańczyk podczas dotychczasowej kariery reprezentował jedynie barwy DRX, z którym w tym roku udało mu się wygrać Worlds. Na ten moment brakuje oficjalnych informacji na ten temat, jednak wydaje się, że transfer leśnika jest jedynie kwestią dni.

https://twitter.com/anonimotum/status/1597889466571505665

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem