Misfits Premier pokonuje Karmine Corp w wielkim finale sezonu LFL!

W poniedziałek poznaliśmy najlepszą drużynę francuskiej La Ligue Française. W wielkim finale sezonu Misfits Premier okazało się być lepsze od Karmine Corp.

Na dzień przed startem mistrzostw świata zaplanowany był finał sezonu ligi francuskiej, czyli La Ligue Française 2021. O tytuł najlepszej drużyny kraju walczyło Misfits Premier oraz Karmine Corp. Warto dodać, że w tym spotkaniu zagrało aż pięciu Polaków – czterech z Misfits („Agresivoo”, „Shlatan”, „Woolite” i „Jactroll) i jeden z Karmine Corp („Cinkrof”).

Zobacz również: Znamy datę startu LEC! Zmagania początkowo bez publiczności w studio

Spotkanie finałowe było niesamowicie wyrównane od samego początku – żadna z ekip nie zamierzała odpuszczać i walczyła o każdą eliminację. Po dwóch mapach na tablicy widniał wynik remisowy, jednak później do zwycięstwa w całym meczu przybliżyła się drużyna „Cinkrofa”. „Woolite” i spółka zdołali jednak ponownie wyrównać stan meczu i dokończyć dzieła zniszczenia na mapie numer 5. Statuetka MVP całego spotkania trafiła w ręce toplanera MSF – Tobiasza „Agresivoo” Ciby.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem