Misfits Polakami stoi. „Bezum” trenerem strategicznym akademii

Misfits Gaming coraz bardziej polskie! Do organizacji zarządzanej przez Adriana "hatchy'ego" Widerę w roli trenera strategicznego akademii dołączył Jakub „bezum” Iwanicki.

Nie od dziś wiadomo, że Misfits oparte jest na kilku polskich filarach. Dyrektorem sportowym organizacji jest Adrian „hatchy” Widera, a szkoleniowcem akademii w tym sezonie został Paweł „delord” Szabla. Razem z „delordem” pracuje analityk, Kamil „Hajima” Żmudzki, a w samym Misfits Premier występuje aż trzech Polaków. Jeden z naszych rodaków, Lucjan „Shlatan” Ahmad, zagra również w pierwszym zespole „Króliczków”.

Zobacz również: Miłosz „R4VEN” Domagalski zawodnikiem Case Esports!

Z Misfits związał się bowiem Jakub „bezum” Iwanicki. Były szkoleniowiec Illuminar Gaming został zaprezentowany jako trener strategiczny akademii zespołu i będzie współpracował z „delordem” i „Hajimą”. Wydawało się, że „bezuma” będzie czekać przerwa, wszak jakiś czas temu poinformował o tym, że nie znalazł drużyny na wiosenny split. Wtedy wszystko się zmieniło, a z Iwanickim skontaktował się „YamatoCannon”, czyli szkoleniowiec Fnatic. Jak widać – bardziej przekonująca była jednak oferta „hathy’ego”.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem