Miłosz „R4VEN” Domagalski zawodnikiem Case Esports!

Polak zagra w organizacji, w której właścicielem jest Casemiro! Miłosz „R4VEN” Domagalski - były toplaner Team Queso i Vitality.bee - podpisał kontrakt z Case Esports.

Ostatnie dni stoją pod znakiem prezentacji zespołów, które będą występować w ligach regionalnych. Już niebawem wystartują wszystkie najważniejsze ligi w League of Legends na świecie. Swoich zawodników zaprezentowało również występujące w drugiej dywizji LVP SuperLigi Case Esports – organizacja, której właścicielem jest zawodnik Realu Madryt, Brazylijczyk Casemiro.

Zobacz również: „Kikis” i „Zamulek” stworzą duet na dolnej alei w BT Excel!

Jednym z nowych nabytków Case Esports został Polak – Miłosz „R4VEN” Domagalski. Ostatni rok spędził on we francuskiej LFL, gdzie reprezentował barwy akademii występującego w LEC Teamu Vitality. Po udanej pierwszej części sezonu zwieńczonej trzecim miejscem na krajowym podwórku i udziałowi w EU Masters został jednak trenerem pozycyjnym w pierwszej drużynie „Pszczółek”. Teraz czas jednak na powrót do aktywnej gry i walkę o awans do pierwszej ligi z CASE.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem